12:32 | 03.06.14 | Նորություններ | 4140
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) ամփոփել է շարժական կապի համարների տեղափոխելիության (MNP) ծառայության արդյունքները։
MNP ծառայությունը մեկնարկել է սույն թվականի ապրիլի 1–ին  եւ հնարավորություն է ընձեռում դառնալ Հայաստանում գործող ցանկացած օպերատորի բաժանորդ՝ պահպանելով բջջային հեռախոսահամարը եւ կոդը։
Սկսած ապրիլի 1-ից մինչեւ օրս Beeline ցանց է տեղափոխվել 2881 բաժանորդ։ Ավելին, 7 տասնյակից ավել բաժանորդ օգտվել է համարների տեղափոխելիության ծառայությունից, սակայն կրկին վերադարձել է Beeline ցանց եւ այժմ օգտվում է «ԱրմենՏել» ընկերության ծառայություններից։
«Ինձ համար շատ ուրախալի է այն հանգամանքը, որ Beeline ցանցին միանում են թվով ավելի շատ բաժանորդներ, քան հեռանում են։ «Պարզ, հարմար, Քեզ համար»՝ ահա այն կարգախոսը, որով մենք առաջնորդվում ենք ինչպես սպասարկման, այնպես էլ սակագների եւ ծառայությունների մատուցման ժամանակ։ Ավելին, մենք ոչ միայն փորձում ենք առավելագույնս բավարարել յուրաքանչյուր հաճախորդի պահանջ, այլ անում ենք հնարավոր ամեն ինչ նրան դրական եւ վառ զգացմունքներ պարգեւելու համար։ Այս ամենի վառ օրինակն է այս ֆլեշ մոբը, որին մասնակցում են նաեւ մեր ընկերության աշխատակիցները։ Համոզված եմ, որ տպավորությունները դրական են լինելու, իսկ Beeline-ի բաժանորդների թիվը շարունակելու է միմիայն աճել»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

12:32 | 03.06.14 | Новости | 5220
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) подвела итоги работы услуги переносимости мобильных номеров (MNP) за первые два месяца.
Услуга функционирует с 1 апреля 2014 года и позволяет клиентам мобильной связи стать абонентами любого оператора мобильной связи Армении, сохранив свой действующий номер.
В период с 1 апреля по 31 мая 2014 года по услуге MNP в сеть Beeline перешел 2881 абонент. За этот же промежуток времени более 70 абонентов перешли к другому оператору, но потом вновь вернулись в сеть Beeline и теперь снова пользуются услугами компании «АрменТел».
«Мне очень приятно, что к нашей сети подключается больше абонентов, чем уходит. «Просто, удобно, для тебя» - вот девиз, которым мы руководствуемся и в обслуживании наших клиентов и в нашей тарифной политике. Более того, мы не только стараемся удовлетворить пожелания каждого абонента, но и делаем все возможное, чтобы подарить нашим клиентам положительные и яркие впечатления. Ярким примером этого является сегодняшний флешмоб, в котором участвуют сотрудники нашей компании. Мы посвящаем его нашим действующим абонентам и всем тем, кто отдаст предпочтение услугам Beeline в будущем. Я уверен, что флешмоб принесет массу позитивных эмоций, а число абонентов Beeline будет только расти», - отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Андрей Пятахин.