14:38 | 22.08.14 | Նորություններ | 4399
Օգոստոսի 20-ին «Յուքոմ» ընկերության ղեկավար կազմն այցելել է Տավուշի մարզի մի շարք զորամասեր ու շուրջ 30 մարտական դիրքեր:
Այցի համար ընտրվել են այն դիրքերը, որտեղ մարտական հերթապահություն կատարող զինծառայողներն անմիջական մասնակցություն են ունեցել հակառակորդի վերջերս իրականացրած դիվերսիոն գործողությունների հետմղման գործընթացին։
«Այցի հիմնական նպատակը զինծառայողներին մեր հարգանքն ու երախտիքը հայտնելն էր։ Որպես հայկական ընկերություն, Յուքոմ-ը մշտապես կանգնած է լինելու հայոց բանակի, հայ զինվորի, հայոց պետականության կողքին»,-նշել է ընկերության տնօրեն Հայկ Եսայանը:
Ընկերությունը զինծառայողներից յուրաքանչյուրի համար պատրաստել էր քաղցրավենիքի տեսակներով ու ծխախոտով անհատական փաթեթ: Նմանատիպ փաթեթներ են ստացել նաեւ սպայական անձնակազմի անդամները։

14:38 | 22.08.14 | News | 4679
On August 20, Ucom leadership visited a number of military units and around 30 military positions in Tavush marz.
The positions where the military servicemen on combat duty took a direct part in throwing back the rival’s recent subversive operations have been selected for the visit.
“The main goal of the visit is to express our respect and gratitude toward the military servicemen. As an Armenian organization, Ucom will always stand by the Armenian army, soldiers and Armenian statehood”, noted the company’s Director Hayk Yesayan.
The company prepared a personal package full of various sweets and tobacco for the military servicemen. Such packages were also provided to the members of the officer staff.