16:43 | 09.10.14 | Նորություններ | 4842
Beeline-ը հայտարարում է Տավուշի մարզում վաճառքի եւ սպասարկման դիլերական գրասենյակի բացման մասին: Գրասենյակը գտնվում է Բագրատաշեն սահմանային անցակետի մոտ եւ աշխատելու է երկուշաբթիից-կիրակի` ժամը 10:00-ից մինչեւ 19:00-ն առանց ընդմիջման:
«Բագրատաշեն սահմանային անցակետի մոտ գրասենյակի բացումը հատուկ կարեւորություն ունեցող իրադարձություն է մեզ համար, քանի որ Բագրատաշենը հանդիսանում է բեռնափոխադրումների եւ ուղեւորափոխադրումների կարեւորագույն կենտրոն եւ Հայաստանում ամենամարդաշատ մաքսային կետերից մեկը: Մեզ համար շատ կարեւոր է Beeline-ի պարզ եւ հարմար ծառայությունները հասանելի դարձնել ոչ միայն Հայաստանի բնակիչներին, այլ նաեւ երկրի հյուրերին», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

16:43 | 09.10.14 | News | 5147
Beeline announced the opening of dealer office of sales and service in Tavush region. The office is located at Bagratashen checkpoint and will operate from Monday to Sunday from 10:00 to 19:00 without a break.
“The opening of an office at Bagratashen checkpoint bears special importance for us as Bagratashen is a significant center for freight and passenger transportation and one of the busiest customs offices in Armenia. It is highly important for us to make Beeline’s simple and convenient services available for not only Armenian residents but also the guests of other countries”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.