17:52 | 21.10.14 | Նորություններ | 4102
Beeline-ը հայտարարել է «Անսահմանափակ ինտերնետ Super» ծառայության գործարկման մասին՝ բջջային կապի կանխավճարային եւ հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար:
Ամսական 6000 դրամ բաժանորդային վարձի դիմաց «Անսահմանափակ ինտերնետ Super» ծառայությունը բաժանորդներին հնարավորություն է ընձեռում օգտվել գերարագ բջջային ինտերնետից առանց մեգաբայթային տարիֆիկացման: Բարձր արագությունը կպահպանվի անկախ օգտագործվող ինտերնետի ծավալից։
«Վերջին շրջանում մենք հաճախորդներից ստանում ենք բազմաթիվ առաջարկներ բջջային ինտերնետի արագության ավելացման վերաբերյալ: Beeline-ը շարունակում է աշխատել ծառայությունների պարզության եւ հարմարավետության զարգացման ուղղությամբ` առաջարկելով գերարագ անսահմանափակ ինտերնետ, որը բաժանորդը կարող է օգտագործել ի հավելումն իր բջջային կապի ընթացիկ սակագնային փաթեթին: Beeline-ի նոր առաջարկն այսօրվա դրությամբ լավագույններից մեկն է հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Անսահմանափակ ինտերնետ Super» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` զանգահարելով 0674999 համարին, հավաքելով *110*999# USSD-հրահանգը կամ ուղարկելով 999 տեքստով SMS-հաղորդագրություն 0674 համարին:
«Անսահմանափակ Ինտերնետ Super» ծառայությունն ակտիվացնելիս գործում է ինտերնետի արագության սահմանափակում մինչեւ 1024 Կբ/վրկ:

Beeline announced “Unlimited Internet Super” service for Beeline prepaid and postpaid subscribers. “Unlimited Internet Super” service grants subscribers high-speed mobile Internet without megabyte tariffing at AMD 6000 monthly. The high speed will be available irrespective of the used volume of the Internet.
“Recently, a lot of subscribers have proposed increasing Internet speed. Beeline continues to work on the simplicity and convenience of its services offering unlimited high-speed Internet, which the subscribers can use in addition to the current tariff plan. The offer Beeline made today is presently one of the best for prepaid subscribers”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
To activate “Unlimited Internet Super” service, subscribers should call 0674999, send *110*999# USSD command or SMS-message to 0674 with 999 text.