16:55 | 20.02.15 | Նորություններ | 4758
Beeline-ը եւ Բրիտանական խորհրդի հայաստանյան մասնաճյուղը Facebook սոցիալական ցանցում` Beeline Armenia պաշտոնական էջում հայտարարում են «Սիրո լավագույն հաղորդագրություն» խորագրով մրցույթի անցկացման մասին:
Մրցույթն անցկացվում է Բրիտանական ֆիլմերի 13-րդ փառատոնի շրջանակում, որն այս տարի նվիրված է սիրո տարածման ու պահպանման գաղափարին։
Մրցույթի գլխավոր հաղթողները Beeline-ի կողմից որպես մրցանակ կստանան Beeline Smart հեռախոս, եւս երեք մասնակից կարժանա խրախուսական մրցանակների Բրիտանական խորհրդի հայաստանյան մասնաճյուղի կողմից։
Մասնակցության համար անհրաժեշտ է գրել հաղորդագրություն սիրո թեմայով եւ մինչեւ մարտի 15-ը՝ ժամը 24:00-ը ներառյալ, ուղարկել pr@beeline.am էլեկտրոնային փոստի հասցեին: Մրցույթն անցկացվելու է երեք փուլով, յուրաքանչյուր փուլի տեւողությունը` մեկ շաբաթ: Յուրաքանչյուր փուլում հաղթող կճանաչվի այն հաղորդագրության հեղինակը, որը կհավաքի առավելագույն թվով քվե։
«Սերը կյանքի ամենագեղեցիկ զգացմունքներից մեկն է, եւ ես համոզված եմ, որ այս մրցույթը լայն տարածում է գտնելու մեր օգտատերերի շրջանում։ Այն յուրաքանչյուր մասնակցի հնարավորություն է ընձեռում յուրովի արտահայտել սիրո գաղափարը եւ գեղեցկությունը տեսնելու ունակությունը։ Հավատացած եմ, որ Բրիտանական ֆիլմերի փառատոնը եւ այդ փառատոնի շրջանակում անցկացվող բոլոր միջոցառումներն ոչ միայն կդարձնեն կյանքն ավելի լավը, այլ նաեւ կպարգեւեն մեզ դրական զգացողություններ եւ վառ տպավորություններ»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Անչափ ուրախ ենք, որ փառատոնի շրջանակում տարեցտարի ընդլայնվում են մրցույթների շրջանակն ու բնույթը»,– ասել է Բրիտանական խորհրդի հայաստանյան մասնաճյուղի տնօրեն Արեւիկ Սարիբեկյանը։
Մրցույթն ավարտվում է մարտի 23-ին: Յուրաքանչյուր փուլի ավարտից հետո հաղթողների անունները եւ արդյունքները կտեղադրվեն Ֆեյսբուքի Beeline Armenia էջում:

16:55 | 20.02.15 | Новости | 5055
Beeline и армянское представительство Британского совета на официальной страничке Beeline Armenia в социальной сети Facebook объявили конкурс «Лучшее любовное сообщение».
Конкурс проводится в рамках 13-го фестиваля Британского кино, который в этом году посвящен теме любви.
Победители конкурса в качестве приза от Beeline получат Smart телефоны, еще три участника получат поощрительные призы от Британского совета.
Для участия в конкурсе необходимо написать сообщение по теме любви и до 24:00, 15 марта отправить их на электронный адрес pr@beeline.am. Конкурс будет проходить в три этапа, продолжительность каждого – 1 неделя. На каждом этапе победителем будет признан автор сообщения, которое наберет максимальное количество голосов.
«Любовь – одно из прекраснейших чувств в жизни, и я уверен, что этот конкурс получит широкое распространение среди наших пользователей. Он позволит каждому участнику по-своему выразить идею любви и умение видеть красоту. Я уверен, что фестиваль британских фильмов и все мероприятия, проводимые в рамках фестиваля, не только сделают нашу жизнь лучше, но и подарят нам положительные эмоции и яркие впечатления»,- сказал генеральный директор Beeline в Армении.
«Мы бесконечно рады, что из года в год расширяются круг и характер конкурсов в рамках фестиваля»,- сказала глава армянского представительства Британского совета Аревик Сарибекян.
Конкурс завершится 23 марта. По завершении каждого этапа итоги и имена победителей будут выложены на страничке Facebook Beeline Armenia.