Մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը Ռուսաստան, Վրաստան, եվրոպական գրեթե բոլոր երկրներ եւ ԱՄՆ մեկնող Orange-ի բոլոր բաժանորդները բջջային ինտերնետի եւ ելքային SMS ծառայություններից կարող են օգտվել 29 դրամ սակագնով:
«Orange-ի բաժանորդներն արդեն ունեն հնարավորություն միանգամայն մատչելի 250 դրամ սակագնով օգտվել Orange-ի բոլոր ծառայություններից Orange Գոտու 23 երկրներում, որոնց թվում են Ֆրանսիան, ԱՄՆ-ն, Գերմանիան, Իտալիան, Իսպանիան, Վրաստանը, Բուլղարիան, Թուրքիան եւ այլն: Այժմ նրանք հնարավորություն ունեն կապի մեջ մնալ մտերիմների հետ եւ ազատ օգտվել բջջային ինտերնետից՝ բացառիկ 29 դրամ սակագնով»,- ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«Ռուսաստանում եւս Orange-ի բաժանորդները կարող են օգտվել որակյալ ռոումինգ ծառայություններից եւ Օրանժ Արմենիայի ու MegaFon-ի ցանցեր զանգել եւ զանգ ընդունել՝ վճարելով լավագույն 29 դրամ/րոպե սակագին»,- ասված է հաղորդագրությունում:

15:37 | 16.06.15 | News | 5503
Till the 30th of September all Orange customers travelling to Russia, Georgia, most of European countries and even USA can benefit from an exceptional 29AMD rate for mobile internet and outgoing SMS services.
“Orange subscribers already have the possibility to use roaming in 23 Orange Zone countries -among which France, USA, Germany, Italy, Spain, Georgia, Bulgaria, Turkey and others - with quite an affordable 250 AMD rate for all services. Now we enable them to stay in contact with their close ones and surf on the internet freely paying an exceptional 29AMD rate”,- said Francis Gelibter General Director of Orange Armenia.
To remind in Russia Orange customers can as well enjoy quality roaming services paying the best 29AMD/min rate for calls to and from Orange Armenia and Megafon networks.