Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը
Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը «Արդյունավետ կառավարման մոդելները» թեմայով բաց դաս է անցկացրել Երիտասարդ հետազոտողների «Մերգելյան» ակումբում:
Անդրեյ Պյատախինը ներկայացրել է բիզնեսի կառավարման ժամանակակից մոդելների առանձնահատկությունները, խոշոր ընկերություններում աշխատելու միջազգային իր փորձը, ինչպես նաեւ կիսվեց հաջողակ լինելու եւ նպատակներն իրականություն դարձնելու իր անձնական օրինակով։
Դասախոսությունը կազմակերպվել է «Թեքնոլոջի ընդ Սայնս Դայնամիքս» ընկերության եւ «Նյու Թեքնոլոջի Էդուքեյշն Ֆոնդ» բարեգործական հիմնադրամի կողմից։
«Beeline-ը կարեւորում է նմանատիպ հանդիպումների կազմակերպումն երիտասարդ մասնագետների հետ, ովքեր ունեն նորարական գաղափարներ եւ ձգտում են կյանքի կոչել դրանք` դարձնելով կյանքն ավելի լավը: Որպես երկրի հեռահաղորդակցության խոշորագույն օպերատորի ղեկավար` իմ փորձով բազմիցս համոզվել եմ հաջողության հասնելու գործում կառավարման ճիշտ մոդելի ընտրության նշանակությունը մեջ: Վստահ եմ` այսօրվա բաց դասին ձեռք բերված գիտելիքները կօգնեն մասնակիցներին իրենց գաղափարների համար կառավարման առավել արդյունավետ մոդել ընտրելու եւ դրանք հաջողությամբ կյանքի կոչելու գործում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

17:55 | 02.12.15 | News | 7335
Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin has conducted an open less on “Effective Management Models” at Mergelyan Young Researchers’ Club.
Andrey Pyatakhin has presented the peculiarities of modern business management models, his expertise in international organizations and shared his success story and personal example of reaching the goals.
The lecture was organized by Technology and Science Dynamics and New Technology Education Fund charity foundation.
“Beeline attaches importance to organization of such meetings with young specialists who have innovative ideas and strive to fulfill them changing the life for the better. As head of the country’s largest telecommunication operator, I have been assured of the importance of right choice of management model. I am sure today’s open lesson will help the participants to find a more effective management model to successfully realize them”, noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.