10:52 | 17.06.16 | Նորություններ | 8929
Beeline-ը՝ «Սիվիլ Արտ» մշակութային հասարակական կազմակերպության հետ համատեղ, հայտարարում է «Հուսո առագաստ 2016» համահայկական երկրորդ փառատոնի անցկացման մասին:
Փառատոնը տեղի կունենա հուլիսի 15-17-ը Գեղարքունիքի մարզի Շորժա գյուղի մոտ գտնվող «Վիշապ» լողափում:
Փառատոնի շրջանակում հանդես կգան ինչպես հայտնի, այնպես էլ նորահայտ հեղինակային երգի կատարողներ:
«Beeline-ի կորպորատիվ սոցիալական ռազմավարության շրջանակում մենք կարեւորում ենք այն միջոցառումները, որոնք ուղղված են հատկապես երիտասարդների համար նոր հեռանկարների ստեղծմանը եւ նրանց կյանքն ավելի լավը դարձնելուն: Ուրախ ենք այսօր հայտարարել «Հուսո առագաստ 2016» համահայկական երկրորդ փառատոնին աջակցության մասին, որն ինքնադրսեւորման եւ փորձ ձեռք բերելու հիանալի հնարավորություններ կլինի երիտասարդ հեղինակ-կատարողների համար: Վստահ եմ` փառատոնը կբացահայտի բազմաթիվ նոր տաղանդավոր երիտասարդների անուններ, ովքեր կզարգացնեն երաժշտական այս ուղղությունը Հայաստանում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը:
«Հուսո առագաստ 2016» համահայկական երկրորդ փառատոնի անցկացմանն աջակցում են ՀՀ մշակույթի նախարարությունը եւ «Բարդերի ակումբ» ստեղծագործական միավորումը: Փառատոնի գլխավոր հովանավորն է Beeline-ը:

10:52 | 17.06.16 | News | 8966
The festival will be held on July 15-17 at Vishap beach near the village of Shorzha, Gegharkunik marz.
Both famous and new singer-songwriters will perform at the festival.
“We attach importance to these events in the framework of Beeline’s social corporate strategy, as they aim to open new perspectives especially for young people, improving their lives. I am happy to announce today our support for the 2nd Sail of Hope Festival, which will be a wonderful opportunity for young singer-songwriters to make themselves known and gain experience. I am sure that the festival will discover new talents among the youth, who will develop this musical direction in Armenia,” observed Tatev Ayrumyan, Public Relations Manager at Beeline Armenia.
Sail of Hope-2016 Festival is supported by Armenian Ministry of Culture and Bard Club. The main sponsor of the festival is Beeline.