10:52 | 17.06.16 | Նորություններ | 8929
Beeline-ը՝ «Սիվիլ Արտ» մշակութային հասարակական կազմակերպության հետ համատեղ, հայտարարում է «Հուսո առագաստ 2016» համահայկական երկրորդ փառատոնի անցկացման մասին:
Փառատոնը տեղի կունենա հուլիսի 15-17-ը Գեղարքունիքի մարզի Շորժա գյուղի մոտ գտնվող «Վիշապ» լողափում:
Փառատոնի շրջանակում հանդես կգան ինչպես հայտնի, այնպես էլ նորահայտ հեղինակային երգի կատարողներ:
«Beeline-ի կորպորատիվ սոցիալական ռազմավարության շրջանակում մենք կարեւորում ենք այն միջոցառումները, որոնք ուղղված են հատկապես երիտասարդների համար նոր հեռանկարների ստեղծմանը եւ նրանց կյանքն ավելի լավը դարձնելուն: Ուրախ ենք այսօր հայտարարել «Հուսո առագաստ 2016» համահայկական երկրորդ փառատոնին աջակցության մասին, որն ինքնադրսեւորման եւ փորձ ձեռք բերելու հիանալի հնարավորություններ կլինի երիտասարդ հեղինակ-կատարողների համար: Վստահ եմ` փառատոնը կբացահայտի բազմաթիվ նոր տաղանդավոր երիտասարդների անուններ, ովքեր կզարգացնեն երաժշտական այս ուղղությունը Հայաստանում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի Հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը:
«Հուսո առագաստ 2016» համահայկական երկրորդ փառատոնի անցկացմանն աջակցում են ՀՀ մշակույթի նախարարությունը եւ «Բարդերի ակումբ» ստեղծագործական միավորումը: Փառատոնի գլխավոր հովանավորն է Beeline-ը:

10:52 | 17.06.16 | Новости | 8950
Beeline совместно с культурной общественной организацией «Сивил арт» объявил о проведении второго всеармянского фестиваля «Парус надежды 2016».
Фестиваль пройдет 15-17 июля на пляже «Вишап» недалеко от села Шоржа Гегаркуникского марза.
В рамках фестиваля выступят как известные, так и начинающие исполнители авторской музыки.
«В рамках корпоративной социальной стратегии Beeline мы придаем важность мероприятиям, направленным на создание перспектив для молодых людей и на то, чтобы сделать их жизнь лучше. Мы рады сегодня объявить о поддержке второму всеармянскому фестивалю «Парус надежды 2016», который станет прекрасной возможностью для молодых бардов проявить себя и набраться опыта. Уверен, фестиваль раскроет имена множества талантливых молодых людей, которые будут развивать это музыкальное направление в Армении», - отметила глава службы по связям с общественностью Beeline в Армении Татев Айрумян.
Проведению второго всеармянского фестиваля «Парус надежды 2016» оказали поддержку министерство культуры Армении и творческое объединение «Клуб бардов». Главный спонсор фестиваля - Beeline.