15:24 | 08.09.16 | Նորություններ | 17436
Պարգեւատրման արարողությունը տեղի է ունեցել Հյուսիսային պողոտայում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում, որտեղ հրավիրվել էին մրցույթի հիմնական հաղթողները եւ մրցանակակիրները: Ընդհանուր առմամբ, մրցույթին մասնակցել է 446 օգտատեր, իսկ քվեարկությանը`28 700։
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինն առաջին հորիզոնականը զբաղեցրած Անի Սեթյանին հանձնել է գլխավոր մրցանակը` iPhone 6s սմարթֆոն, 2-րդ հորիզոնական զբաղեցրած Հայկ Չոմոյանին` Samsung Galaxy A5 սմարթֆոն, իսկ երրորդ հորիզոնական զբաղեցրած Հասմիկ Չանախչյանին` Samsung Galaxy Gear S2 սմարթ ժամացույց:
Հանձնաժողովի կողմից ընտրված աշխատանքի հեղինակ Նարինե Սարգսյանը եւս ստացել է Samsung Galaxy Gear S2 սմարթ ժամացույց: Քվեների քանակով 4-րդից 24-րդ հորիզոնականը զբաղեցրած մասնակիցները ստացել են Beeline Smart հեռախոսներ:
«Ի սրտե շնորհավորում եմ «Ստեղծիր քո Neo-ն» մրցույթի բոլոր հաղթողներին: Այս մրցույթն իսկապես աննախադեպ էր մեզ համար թե մասնակիցների թվով, եւ թե ներկայացված հետաքրքիր ու յուրահատուկ աշխատանքներով, որոնք մեզ նույնպես ստիպեցին նորովի նայել «Neo» ծառայությանը: Մրցույթը, սակայն, այսքանով չի ավարտվում: Մենք արժեքավոր եւ հետաքրքիր նվերներ ենք պատրաստել նաեւ հոկտեմբերին կայանալիք խաղարկության համար, որին կարող են մասնակցել մրցույթի եւ քվեարկության բոլոր մասնակիցները: Շնորհակալություն եմ հայտնում բոլոր մասնակիցներին եւ մաղթում հաջողություն առաջիկա խաղարկությանը»,- նշեց Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

Beeline awarded the winners of “Create your Neo” contest.
The awarding ceremony took place at Beeline sales office on Northern Avenue with participation of the main winners of the contest, as well as prize winners. In general, 446 subscribers participated in the contest, and 28 700 took part in the voting.
Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin awarded the 1st winner Ani Setyan with iPhone 6s, the 2nd winner Hayk Chomoyan - with Samsung Galaxy A5 smartphone, and the 3rd winner Hasmik Chanakhchyan received Galaxy Gear S2 smart watch.
Narine Sargsyan, the author of the work chosen by the professional jury, also received Samsung Galaxy Gear S2 smart watch. Contestants that took places 4-24 got Beeline Smart smartphones according to the number of votes.
“I congratulate all the winners of “Create your Neo” contest. This contest was really unprecedented both by the number of participants and interesting and unique works, which made us look at “Neo” service from the other point. The contest has not finished yet, though. We prepared valuable and interesting gifts for the raffle, scheduled in October; the participants of the contest and the voting are welcome to participate. I would like to thank all the participants and wish good luck in further raffles,” noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.