15:24 | 08.09.16 | Նորություններ | 17436
Պարգեւատրման արարողությունը տեղի է ունեցել Հյուսիսային պողոտայում գտնվող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում, որտեղ հրավիրվել էին մրցույթի հիմնական հաղթողները եւ մրցանակակիրները: Ընդհանուր առմամբ, մրցույթին մասնակցել է 446 օգտատեր, իսկ քվեարկությանը`28 700։
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինն առաջին հորիզոնականը զբաղեցրած Անի Սեթյանին հանձնել է գլխավոր մրցանակը` iPhone 6s սմարթֆոն, 2-րդ հորիզոնական զբաղեցրած Հայկ Չոմոյանին` Samsung Galaxy A5 սմարթֆոն, իսկ երրորդ հորիզոնական զբաղեցրած Հասմիկ Չանախչյանին` Samsung Galaxy Gear S2 սմարթ ժամացույց:
Հանձնաժողովի կողմից ընտրված աշխատանքի հեղինակ Նարինե Սարգսյանը եւս ստացել է Samsung Galaxy Gear S2 սմարթ ժամացույց: Քվեների քանակով 4-րդից 24-րդ հորիզոնականը զբաղեցրած մասնակիցները ստացել են Beeline Smart հեռախոսներ:
«Ի սրտե շնորհավորում եմ «Ստեղծիր քո Neo-ն» մրցույթի բոլոր հաղթողներին: Այս մրցույթն իսկապես աննախադեպ էր մեզ համար թե մասնակիցների թվով, եւ թե ներկայացված հետաքրքիր ու յուրահատուկ աշխատանքներով, որոնք մեզ նույնպես ստիպեցին նորովի նայել «Neo» ծառայությանը: Մրցույթը, սակայն, այսքանով չի ավարտվում: Մենք արժեքավոր եւ հետաքրքիր նվերներ ենք պատրաստել նաեւ հոկտեմբերին կայանալիք խաղարկության համար, որին կարող են մասնակցել մրցույթի եւ քվեարկության բոլոր մասնակիցները: Շնորհակալություն եմ հայտնում բոլոր մասնակիցներին եւ մաղթում հաջողություն առաջիկա խաղարկությանը»,- նշեց Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

15:24 | 08.09.16 | Новости | 17791
Церемония награждения состоялась в офисе продаж и обслуживания Beeline на Северном проспекте, куда были приглашены все победители конкурса. В целом в конкурсе приняли участие 446 пользователей, а в голосовании – 28 700.
Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин вручил занявшей первое место Ани Сетьян главный приз - iPhone 6s. Занявший второе место Айк Чомоян  получил смартфон Samsung Galaxy A5, а третий призер Асмик Чанаханян – смарт-часы Samsung Galaxy Gear S2.
Автор работы, ставшей выбором жюри, Нарине Саргсян также получила смарт-часы Samsung Galaxy Gear S2. Участникам же, получившим с 4-го по 24-е места по количеству голосов, вручили телефоны Beeline Smart.
«Сердечно поздравляю всех победителей конкурса «Создай свой Neo». Этот конкурс был по-настоящему беспрецедентным для нас, как в плане количества участников, так и в плане того, какие были представлены интересные и оригинальные работы, которые заставили нас по-новому взглянуть на услугу «Neo». Тем не менее, на этом конкурс не закончился. Мы подготовили ценные и интересные призы для розыгрыша, который состоится в октябре. В нем могут принять участие конкурсанты и голосовавшие на конкурсе. Благодарю всех участников и желаю удачи на предстоящем розыгрыше», - отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.