16:29 | 16.12.16 | Նորություններ | 16542
Beeline-ը՝ Հայաստանի գործատուների հանրապետական միության (ՀԳՀՄ) հետ համատեղ, հայտարարում է «Ձեռնարկատիրական մտածելակերպի զարգացում» խորագրով ծրագրի երկրորդ փուլի մեկնարկի մասին:
Ծրագիրն իրականացվում է Beeline-ի «Make your mark» գլոբալ ռազմավարության շրջանակում եւ նպատակ ունի զարգացնել ձեռնարկատիրական գիտելիքների ուսուցումը եւ ձեռնարկատիրական մտածելակերպի զարգացումը հայ դպրոցականների շրջանում։
««Թող քո հետք»-ը գլոբալ ռազմավարության շնորհիվ Beeline-ը շարունակում է իրագործել այնպիսի սոցիալական ծրագրեր, որոնք երիտասարդ սերնդին օգնում են սեփական ուժերով փոխել կյանքը դեպի ավելի լավը: Այսօր շատ տպավորված եմ, քանի որ գործնականում ականատես եղա, թե ինչպես են դպրոցականները ձեռք բերում գործնական գիտելիքներ եւ հմտություններ, որոնք, օգտակար կլինեն իրենց կարիերայի պլանավորման, ինչպես նաեւ ապագայում բիզնեսի վարման եւ զարգացման գործընթացում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

16:29 | 16.12.16 | News | 16758
Beeline Armenia in cooperation with Republican Union of Employers of Armenia (RUEA) announced the start of the second stage of Development of Entrepreneurial Thinking program.
The program is implemented within the frames of Beeline’s Make your Mark global strategy and is aimed at enhancing studies in entrepreneurship and developing entrepreneurial thinking among Armenian school children.
“Owing to Make your Mark strategy, Beeline continues to implement social programs, that help the youth change their lives for the better with their own efforts. I am very impressed today, as I witness how children acquire practical knowledge and skills, which will help them in carrier planning, as well as managing and developing their businesses,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.