16:38 | 17.02.17 | Նորություններ | 16625
«Իդրամ» բջջային դրամապանակով եւ www.idram.am կայքում հնարավոր է իրականացնել Beeline կապի ծառայությունների համար ակնթարթային վճարումներ առանց միջնորդավճարի:
«Իդրամ»-ը տեղեկացրել է, որ Beeline-ի բաժանորդներն իրենց վճարումներն անխոչընդոտ իրականացնում են նաեւ «Իդրամ»-ի 35 մասնաճյուղերում՝ դարձյալ սպասարկվելով առանց միջնորդավճարի:
Անդրադառնալով Beeline կապի ծառայությունների համար տերմինալներով վճարումների դադարեցման խնդրին՝ «Իդրամ»-ը նշել է, որ ընթանում են բանակցություններ:
Ընկերությունը հույս է հայտնում, որ Beeline կապի ծառայությունների համար «Իդրամ» տերմինալներով վճարելու հնարավորությունն առաջիկայում հնարավոր կլինի արագ վերականգնել եւ Beeline-ի բաժանորդներին շարունակել սպասարկել «Իդրամ»-ի ավելի քան 150 տերմինալներով եւս:
Հիշեցնենք, որ Beeline-ը փետրվարի 15-ին հայտարարել էր Թել-Սել, Իդրամ, Իզի Փեյ ընկերությունների տերմինալների միջոցով վճարումների ընդունման դադարեցման մասին՝ պայմանավորված «անհավասար միջնորդավճարային քաղաքականությամբ»:

Subscribers can pay instantly for Beeline services without commission via Idram mobile wallet and on www.idram.am.
Idram informed that Beeline subscribers can make payments at all 35 Idram offices, also without commission charged.
Touching on the suspension of Beeline service payments via the terminals, Idram noted they are still negotiating the issue.
The company hopes the option of payment for Beeline services via Idram payment terminals will be restored soon and Beeline subscribers will continue to use Idram’s more than 150 terminals.
It’s worth reminding that on February 15 Beeline announced that they ceased payments for services via TelCell, Idram and EasyPay terminals due to “unequal commission policy”.