14:21 | 17.07.17 | Նորություններ | 25715
Beeline-ի աջակցությամբ հուլիսի 14-16-ը Գեղարքունիքի մարզի Շորժա համայնքի մոտ գտնվող «Վիշապ» լողափում «Սիվիլ Արտ» մշակութային հասարակական կազմակերպությունն անցկացրել է «Հուսո առագաստ-2017» հեղինակային երգի միջազգային փառատոնը։
Փառատոնի ընթացքում շնորհակալագիր է հանձնվել Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինին՝ «Հուսո առագաստ-2017» հեղինակային երգի միջազգային փառատոնին աջակցելու համար։
«Երիտասարդները մեր ապագան են, եւ շատ կարեւոր է օգնել տաղանդավոր երիտասարդներին՝ կատարել իրենց առաջին քայլերն արվեստի աշխարհում։ Beeline-ը հպարտ է կատարել այդ կարեւոր առաքելությունը։ Միեւնույն ժամանակ մենք գիտակցում ենք, որ ոչ միայն նորագույն տեխնոլոգիաներն, այլեւ արվեստը կարող են մարդկանց կյանքը դարձնել ավելի լավը, եւ մեր ջանքերն ենք գործադրում արվեստը տարածելու համար։ Ուրախ ենք, որ այս փառատոնը ոչ միայն դարձել է բարի ավանդույթ եւ սպասված իրադարձություն, այլեւ սկսել է ընդլայնել սահմանները, եւ այսօր բացի հայտնի ու սկսնակ հայ կատարողներից մեզ միացել են արտասահմանցի բարդեր»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

14:21 | 17.07.17 | News | 26023
Civil Art sociocultural organization held the Sail of Hope 2017 Festival with support from Beeline on July 14-16 at Vishap beach near Shorja community, Gegharkunik marz.
During the festival, Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin was awarded a certificate of gratitude for supporting the Sail of Hope 2017 Festival of singing and songwriting.
“Young people are our future and it’s important to help young talents make their first steps in the world of art. Beeline is proud to carry on that mission. At the same time, we understand that not only modern technologies but also arts can improve people’s lives, and we work on sharing art. I’m happy that this festival became a good tradition and an anticipated event and began expanding, so singer-songwriters from abroad joined today famous bards and beginners from Armenia,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.