16:35 | 09.10.17 | Նորություններ | 23641
Գրասենյակը գործում է օդանավակայանի ժամանման սրահում եւ հասանելի է բոլոր այցելուներին։ Այն աշխատում է շուրջօրյա եւ առանց ընդմիջումների։ Հաճախորդները կարող են դիմել նոր գրասենյակ Beeline-ի ծառայությունների հետ կապված ցանկացած հարցով։
«Զվարթնոց»-ի ժամանման սրահում այս տարվա օգոստոսից արդեն գործում է Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ, որը հասանելի է միայն ժամանող ուղեւորներին։ Այնտեղ հնարավոր է ձեռք բերել հեռախոսահամար եւ լիցքավորում անել։
«Այսօր մենք բացում ենք մեզ համար շատ կարեւոր վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ։ Օդանավակայանն այն վայրն է, որտեղ կյանքը եռում է օրը 24 ժամ։ Սա այն սահմանն է, որտեղ երկրի հյուրերը կարող են առաջին անգամ ծանոթանալ Հայաստանին եւ կապ հաստատել երկրի հետ, իսկ մեր բաժանորդները կարող են նախապատրաստվել իրենց ճանապարհորդությանը։ Վստահ եմ, որ այս գրասենյակի առկայությամբ ու մեր ռոումինգի մատչելի ծառայությունների շնորհիվ մեր բաժանորդներին ավելի հարմար կլինի ճանապարհորդել»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Օդանավակայանում լիարժեք ծառայություններ տրամադրող գրասենյակ ունենալը շատ կարեւոր էր մեզ համար, քանի որ այն իսկապես պահանջված է մեր բաժանորդների կողմից»,- ընդգծել է Հայաստանում Beeline-ի կոմերցիոն տնօրեն Հայկ Կարապետյանը։

16:35 | 09.10.17 | Новости | 24942
Офис действует в зале прилетов и доступен для всех посетителей. Он работает круглосуточно и без перерывов. Клиенты смогут обращаться в новый офис по всем вопросам, связанным с услугами Beeline.
Отметим, что в зале прилетов аэропорта «Звартноц» с августа этого года уже действует офис продаж и обслуживания Beeline, который доступен только для прибывающих пассажиров. С его помощью можно приобрести телефонный номер и пополнить баланс.
«Сегодня мы открываем очень важный для нас офис продаж и обслуживания. Аэропорт – это место, где жизнь кипит 24 часа в сутки. Это та граница, на которой гости страны могут впервые познакомиться с Арменией и установить с ней связь, а наши абоненты могут подготовиться к дальнейшему путешествию. Уверен, что благодаря этому офису и нашим доступным услугами роуминга нашим абонентам будет удобнее путешествовать», - сказал Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Иметь в аэропорту офис, предоставляющий полноценные услуги, было для нас очень важно, потому что он действительно востребован со стороны наших абонентов. Конечно, посещающим страну туристам, а также возвращающимся домой нашим соотечественникам нужно быть на связи со своими близкими, и для нас важно, чтобы они могли решать этот вопрос непосредственно в аэропорту. Однако мы понимаем, что у наших клиентов бывают и другие вопросы, которые также обязательно будут решены», - отметил Коммерческий директор Beeline в Армении Айк Карапетян.
На данный момент на территории Армении действует 77 собственных и дилерских офисов продаж и обслуживания Beeline.