14:25 | 18.10.17 | Նորություններ | 18789
Հինգերորդ «Տարվա հանրային ծառայող եւ տարվա ապրանքանիշ 2017» ազգային մրցանակաբաշխություն շրջանակում Beeline-ը Հայաստանում արժանացել է «Լավագույն գին առաջարկող կապի օպերատոր» մրցանակին։
Մրցանակը տրվում է «Համազգային վստահություն» խորհրդի կողմից՝ ֆիքսված, բջջային ու ինտերնետ կապի ոլորտում լավագույն գնով ծառայություններ առաջարկելու եւ սպասարկման որակի համար:
«Շատ հաճելի է նման մրցանակներ ստանալը․ սա լավագույն ապացույցն է նրա, որ մեր ջանքերը գնահատվում են եւ մեր աշխատանքը գոհացնում է հանրությանը։ Դա ամենալավ շարժառիթն է առաջ գնալու եւ զարգանալու, ինչը եւ մենք մտադիր ենք անել։ Մենք շատ շնորհակալ ենք բարձր գնահատականի համար եւ գիտակցում ենք, թե որքան է այն պարտավորեցնող։ Beeline-ի համար իսկապես սկզբունքային է, որպեսզի իր ծառայությունները պարզ, հարմար եւ մատչելի լինեն բոլոր հաճախորդների համար», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Կոմերցիոն տնօրեն Հայկ Կարապետյաննը:

Beeline Armenia was named the Telecommunication Operator Offering the Best Prices at the 5th Annual Best Public Servant and the Best Trademark of the Year National Award 2017.
The award is given by the Armenian National Confidence Council for the best fixed, mobile, internet services and customer care.
“It’s always a pleasure to receive such awards. It’s the best proof that our efforts are valued and the customers are happy with our work. It’s also the best motivation for moving forward and developing, which is what we are going to do. We’re very grateful for this high assessment and we understand the responsibility it entails. It is indeed a principle for Beeline to make our services simple, convenient and affordable for all customers,” said Beeline Armenia Commercial Director Hayk Karapetyan.