14:25 | 18.10.17 | Նորություններ | 18789
Հինգերորդ «Տարվա հանրային ծառայող եւ տարվա ապրանքանիշ 2017» ազգային մրցանակաբաշխություն շրջանակում Beeline-ը Հայաստանում արժանացել է «Լավագույն գին առաջարկող կապի օպերատոր» մրցանակին։
Մրցանակը տրվում է «Համազգային վստահություն» խորհրդի կողմից՝ ֆիքսված, բջջային ու ինտերնետ կապի ոլորտում լավագույն գնով ծառայություններ առաջարկելու եւ սպասարկման որակի համար:
«Շատ հաճելի է նման մրցանակներ ստանալը․ սա լավագույն ապացույցն է նրա, որ մեր ջանքերը գնահատվում են եւ մեր աշխատանքը գոհացնում է հանրությանը։ Դա ամենալավ շարժառիթն է առաջ գնալու եւ զարգանալու, ինչը եւ մենք մտադիր ենք անել։ Մենք շատ շնորհակալ ենք բարձր գնահատականի համար եւ գիտակցում ենք, թե որքան է այն պարտավորեցնող։ Beeline-ի համար իսկապես սկզբունքային է, որպեսզի իր ծառայությունները պարզ, հարմար եւ մատչելի լինեն բոլոր հաճախորդների համար», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի Կոմերցիոն տնօրեն Հայկ Կարապետյաննը:

14:25 | 18.10.17 | Новости | 18815
В рамках пятой национальной премии «Лучший общественный служащий и лучший бренд года-2017» Beeline в Армении удостоилась премии «Оператор мобильной связи, предлагающий лучшую цену».
Премия выдается советом «Общенациональное доверие» за предоставление услуг фиксированной мобильной и интернет-связи по лучшей цене и с лучшим качеством обслуживания.
«Очень приятно получать такие награды: это лучшее доказательство того, что наши усилия ценятся, и наша работа удовлетворяет общественность. Это лучший стимул для продвижения и развития, что мы и намерены сделать. Мы весьма благодарны за высокую оценку и осознаем, насколько обязывающей она является. Для Beeline действительно принципиально, чтобы услуги были простыми, удобными и доступными для всех клиентов», - отметил Коммерческий директор Beeline в Армении Айк Карапетян.