15:49 | 13.11.17 | Նորություններ | 21961
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ այսուհետ Viva 2500 սակագնային պլանն ակտիվացնելով՝ 2500 րոպե ներցանցային խոսելաժամանակը կարելի է օգտագործել նաեւ դեպի ՄՏՍ Ռուսաստան եւ Vodafone Ուկրաինա ուղիղ զանգեր կատարելու համար՝ առանց 77 00 հավաքելու:
Առաջարկը գործում է Viva 2500 սակագնային պլանի ինչպես նոր բաժանորդների, այնպես էլ՝ արդեն ակտիվ փաթեթ ունեցող կանխավճարային եւ հետվճարային բաժանորդների համար:
| «Viva 2500» |
| 2500 րոպե | դեպի ՎիվաՍել-ՄՏՍ, ՄՏՍ Ռուսաստան եւ Vodafone Ուկրաինա |
| 2000 ՄԲ | ինտերնետ |
| 50 րոպե | դեպի ՀՀ այլ, 374 97 բջջային եւ 374 47 քաղաքային ցանցեր, Ռուսաստան, ԱՄՆ եւ Կանադա |
| 250 SMS | դեպի ՀՀ բջջային ցանցեր |
Viva 2500 փաթեթում ներառված 2500 րոպե խոսելաժամանակը սպառելուց հետո, դեպի ՄՏՍ Ռուսաստան եւ Vodafone Ուկրաինա կատարվող զանգերի խոսելաժամանակը հաշվարկվում է Viva 2500 փաթեթում ներառված` դեպի այլ ցանցեր 50 րոպե խոսելաժամանակից:
«ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի ներկայացրած հերթական նոր առաջարկի նպատակը բջջային կապից օգտվող բաժանորդներին առօրյա հաղորդակցության առավել լայն հնարավորություններ ընձեռելն է: Բաժանորդագրվելով «Viva 2500» սակագնային պլանին՝ բաժանորդներն այսուհետ հնարավորություն կստանան ավելի մոտ գտնվել Ռուսաստանում եւ Ուկրաինայում գտնվող իրենց մտերիմներին, գործընկերներին եւ հարազատներին»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Ներառված րոպեները սպառվելուց հետո նշված ուղղություններով կատարվող զանգերի գինը հաշվարկվում է ըստ ընթացիկ պլանով նախատեսված սակագների:

15:49 | 13.11.17 | Новости | 22333
ВиваСелл-МТС сообщает, что отныне при активации тарифного плана «Viva 2500» 2500 минут внутри сети можно использовать также для прямых звонков в направлении сетей МТС Россия и Vodafone Украина без набора кода  77 00.
Предложение действует как для новых абонентов «Viva 2500», так и для предоплатных и постоплатных абонентов, уже активизировавших тарифный план.
«Viva 2500»
2500 минут в сети ВиваСелл-МТС, МТС Россия и Vodafone Украина
2000 МБ   интернет
50 минут звонки в Армению, Россию, США и Канаду, на мобильную сеть 374 97 и городскую сеть 374 47
250 SMS на мобильные сети Армении
По истечении 2500 минут разговорного времени, включенных в пакет Viva 2500, разговорное время вызовов в направлении сетей МТС Россия и Vodafone Украина рассчитывается от включенных в тариф Viva 2500 50 минут, которые предназначены для вызовов в другие сети.
«Цель очередного нового предложения ВиваСелл-МТС – предоставление максимально широких возможностей ежедневного общения для абонентов, пользующихся мобильной связью. Подключившись к тарифному плану  «Viva 2500», абоненты станут ближе к своим близким, родным и партнерам, находящимся в России и Украине»,- отметил генеральный директор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.
По истечении  включенных в  «Viva 2500» минут стоимость звонков в указанные направления рассчитывается в соответствии с ценами, предусмотренными текущим  тарифным планом.