17:11 | 30.11.17 | Նորություններ | 36941
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը տեղեկացնում է, որ մինչեւ 2018թ. մարտի 1-ը «Viva 1500» սակագնային պլանի բաժանորդները կարող են զանգահարել ՄՏՍ Ռուսաստանի բաժանորդ հանդիսացող իրենց մտերիմներին՝ վճարելով միայն զանգի առաջին երեք րոպեի համար:
Առաջարկը գործում է «Viva 1500» սակագնային պլանի՝ ակտիվ փաթեթ ունեցող բաժանորդների համար:
««Viva» սակագնային պլանները յուրահատուկ են, քանի որ նրանք առավելագույնս հարմարեցված են բաժանորդների կարիքներին եւ տրամադրում են ծառայությունների ամբողջական փաթեթ՝ ներառյալ ձայնային եւ ինտերնետ հասանելիության ծառայությունները: «Viva 1500» սակագնային պլանը հիանալի հնարավորություն է ընձեռում իր բաժանորդներին, այն է՝ ՄՏՍ Ռուսաստան զանգահարելիս վճարել միայն զանգի առաջին երեք րոպեի համար: Լինելով հեռահաղորդակցության առաջատար օպերատորը, մենք հանդես ենք գալիս նորարար լուծումներով, որոնք թույլ են տալիս հաղթահարել հեռավորությունը»,- նշել է ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:

17:11 | 30.11.17 | Новости | 36659
ВиваСелл-МТС сообщает, что до 1 марта 2018 года абоненты тарифного плана «Viva 1500» смогут звонить своим близким, которые являются абонентами МТС Россия и платить только за первые три минуты звонка.
Предложение действует для абонентов, которые активизировали тарифный план «Viva 1500».
«Тарифные планы «Viva» уникальны, поскольку они максимально приспособлены к требованиям абонентов и предлагают целостный пакет услуг, включая голосовые и услуги интернет-доступ. Тарифный план «Viva 1500» предоставляет прекрасную возможность своим клиентам – платить только за первые три минуты при вызовах в направлении сети МТС Россия. Будучи лидирующим мобильным оператором, мы выступаем с инновационными решениями, которые позволяют преодолеть расстояние»,- отметил генеральный директор компании ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян.