13:08 | 06.12.17 | Նորություններ | 18211
Մասնավորապես՝ Ucom հավելվածի 8.2 թարմացման արդյունքում օգտատերերը կնկատեն որոշակի թերությունների շտկում, ձախ մենյուի դիզայնի բարելավում:
Հավելվածում փոփոխություններ են իրականացվել «Ունիվեսալ Պլյուս» եւ «U!Պարզ» բաժանորդների համար, բարելավվել ու թարմացվել է «Կարգավորումներ» բաժնի դիզայնը, առավել տրամաբանական է դարձել հավելվածի գնահատման գործառույթը, ձախ մենյուում նոր բաժիններ են ընդգրկվել:
U!Pay հավելվածի 1.3 թարմացված տարբերակում շտկվել են թերությունները, ավելացվել է «Իմ մեքենաները» նոր ենթաբաժինը, որտեղ մեքենայի տվյալները մեկ անգամ լրացնելուց  հետո օգտատերերն ավտոմատ կերպով կտեղեկանան իրենց ՃՈ տուգանքների մասին եւ կկարողանան վճարել դրանք: Ավելացվել է նոր ծառայություն, որի միջոցով օգտատերերը կկարողանան վճարել iBolit.mobi-ի կողմից իրականացված սարքավորման վերանորոգման աշխատանքի համար:
«Ucom-ը խիստ հետեւողական է իր կողմից ստեղծված հավելվածների թարմացման հարցում: Մենք ոչ միայն կարեւորում ենք բաժանորդների եւ օգտատերերի կողմից հնչեցված խնդիրների շտկումը, այլեւ նորանոր գործառույթների ու հնարավորությունների ավելացումը: Մեր գերնպատակը բաժանորդների ժամանակի խնայումն է եւ վստահության ամրապնդումը»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը:

13:08 | 06.12.17 | Новости | 21223
На днях были обновлены приложения Ucom и U!Pay для всех смартфонов, работающих посредством систем iOS и Android.
В частности, в результате обновления 8.2 приложения Ucom пользователи сразу же заметят устранение некоторых неисправностей в работе приложения и улучшенный дизайн левостороннего меню. В приложение были внесены изменения для абонентов тарифных планов Универсальный Плюс и U!Простой, был улучшен и обновлен дизайн раздела Настройки, функция оценки работы приложения стала более логичной, в левостороннее меню были включены некоторые отделы.
А в обновленной версии 1.3 приложения U!Pay также были устранены некоторые недостатки, добавлен подраздел «Мои машины», где после того, как единожды будут внесены данные машины, пользователи смогут получать автоматические уведомления о штрафах Дорожной полиции, а также оплачивать их. Была добавлена новая услуга, позволяющая пользователям оплачивать ремонт мобильного оборудования со стороны компании iBolit.mobi.
«Компания Ucom крайне последовательна в обновлении создаваемых собственных приложений. Мы осознаем необходимость не только в исправлении недостатков, озвучиваемых нашими абонентами и пользователями, но и в увеличении количества новых функций и возможностей. Нашей главной целью является экономия времени и повышение доверия со стороны абонентов», - отметил генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.