13:42 | 20.11.18 | Նորություններ | 15604
Beeline-ը համալրել է «Սմարթ» սակագնային փաթեթների տեսականին երեք նոր հետվճարային եւ կանխավճարային առաջարկներով՝ «Սմարթ 9500», «Սմարթ 12000» եւ «Սմարթ 15000»:
Փաթեթները հասանելի են ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձանց համար: Դրանք նախատեսված են այն բաժանորդների համար, ում հարկավոր է խոսելաժամանակի, կարճ հաղորդագրությունների եւ շարժական ինտերնետի մեծ փաթեթ։
«Սմարթ 15000»-ն ամսական 15000 դրամ բաժանորդավճարի դիմաց առաջարկում է 10000 րոպե խոսելաժամանակ Beeline-ի ցանցում՝ Հայաստանում եւ Ռուսաստանում, 700 րոպե՝ Հայաստանի այլ ցանցերին, Արցախ, ԱՄՆ եւ Կանադա, Ռուսաստանի այլ ցանցեր զանգահարելու համար, ինչպես նաեւ 50000 ՄԲ շարժական ինտերնետ, 1000 SMS հաղորդագրություն եւ 100 BeeTV ալիք։
«Սմարթ 9500» եւ «Սմարթ 12000» փաթեթների բաժանորդներն ամսական ստանալու են կրկին 10000 րոպե խոսելաժամանակ Beeline-ի ցանցում՝ Հայաստանում եւ Ռուսաստանում, համապատասխանաբար 500 եւ 600 րոպե Հայաստանի, Արցախի, ԱՄՆ-ի եւ Կանադայի, Ռուսաստանի այլ ցանցեր զանգեր կատարելու համար, ինչպես նաեւ 20000 ՄԲ եւ 30000 ՄԲ շարժական ինտերնետ։
««Սմարթ» սակագնային փաթեթներն այսօր ամենամեծ պահանջարկն են վայելում մեր բաժանորդների շրջանում, եւ մենք հաճախ դրանք համալրելու առաջարկներ ենք ստանում՝ հատկապես կորպորատիվ հաճախորդներից, որպեսզի տրամադրվեն ավելի մեծ շարժական ինտերնետի եւ այլ ցանցերին զանգերի ծավալներ։ Beeline-ն աշխատում է, որպեսզի մարդկանց կյանքը դարձնի էլ ավելի լավը եւ հարմար, եւ մենք ուրախ ենք առաջարկել նոր սակագնային փաթեթներ, որոնք կբավարարեն ամենապահանջկոտ ու ակտիվ հաճախորդների կարիքները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Սմարթ 9500», «Սմարթ 12000» եւ «Սմարթ 15000» փաթեթների բաժանորդները կարող են օգտվել Yandex.Taxi, Yandex.Music, Yandex.Navigator եւ Yandex.Disc հավելվածներից՝ առանց ինտերնետի տրաֆիկի համար վճարելու:

13:42 | 20.11.18 | Новости | 15601
Beeline дополнил линейку тарифных планов (ТП) «Смарт» тремя новыми постоплатными и предоплатными предложениями - «Смарт 9500», «Смарт 12000» и «Смарт 15000».
Тарифные планы доступны для физических и юридических лиц и рассчитаны на активных абонентов, кому нужен большой пакет разговорного времени, SMS и мобильного интернета.
Тарифный план «Смарт 15000» за абонентскую плату в 15000 драмов в месяц предлагает клиенту, 10000 минут для звонков на мобильную сеть Beeline в Армении и России, 700 минут для звонков на все сети Армении, НКР, США и Канады, а также 50000 МБ мобильного интернета, 1000 SMS и 100 каналов BeeTV. Абоненты тарифных планов «Смарт 9500» и «Смарт 12000» ежемесячно будут получать по 500 и 600 минут для звонков на все сети Армении, НКР, США и Канады, а также 20000 МБ и 30000 МБ мобильного интернета соответственно.
«Линейка тарифных планов «Смарт» сегодня является одной из самых популярных, и мы часто, особенно от корпоративных клиентов, слышим предложения сделать ее богаче, увеличив объем мобильного интернета и разговорного времени вне сети. Beeline работает, чтобы сделать жизнь людей проще и удобнее, и мы рады предложить новые тарифные планы, которые удовлетворят нужды самых требовательных и активных клиентов», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Отметим, что клиенты тарифных планов «Смарт 9500», «Смарт 12000» и «Смарт 15000» смогут использовать приложения Яндекс.Такси, Яндекс.Музыка, Яндекс.Навигатор и Яндекс.Диск без тарификации.