16:03 | 21.11.18 | Նորություններ | 10594
Beeline-ը տեղեկացնում է, որ BeeTV հավելվածը համալրվել է հեռուստատեսության ժամանակակից հնարավորություններով:
BeeTV հավելվածում, որն արդեն իսկ ունի ավելի քան 150 հազար ներբեռնում, կգործի հարուստ տեսադարան, հեռուստաալիքների գնման հնարավորություն, մինչեւ 7 օր catch-up, հաղորդումների հիշեցում եւ բազմաթիվ այլ հնարավորություններ: Այդ ամենը հասանելի է Beeline-ի գործող եւ նոր բաժանորդների համար:
Beeline բաժանորդները կարող են ներբեռնել BeeTV բջջային հավելվածն iOS կամ Android համակարգերի համար եւ վայելել հեռուստատեսությունն ամենուր։ Իսկ միանալով COMBO փաթեթին՝ բաժանորդները հնարավորություն կունենան դիտել ավելի քան 100 հեռուստաալիք նաեւ իրենց հեռուստացույցով: Ավելին, բաժանորդները հզոր TV ընդունիչներով կկարողանան դիտել YouTube՝ անկախ հեռուստացույցի մոդելից, ինչպես նաեւ իրենց տարածաշրջանին հասանելի հանրային բոլոր հեռուստաալիքները՝ առանց որեւէ հավելյալ սարքի:
«Beeline-ը որակապես բարելավել է կոնվերգենտ ծառայությունների առաջարկը՝ միաժամանակ տրամադրելով 4 ծառայություն մեկ փաթեթում՝ բջջային կապ, ֆիքսված Ինտերնետ, ֆիքսված հեռախոսակապ եւ հեռուստատեսություն։ Այժմ բաժանորդները կարող են օգտվել BeeTV-ի ժամանակակից դիզայնից ու հնարավորություններից ինչպես սմարթֆոնով, այնպես էլ նոր հզոր հեռուստատեսային ընդունիչով, որը թույլ է տալիս հավելյալ հեռուստաալիքներ ձեռք բերել, դիտել հանրային ալիքներ եւ YouTube-ի վիդեոներ, նույնիսկ եթե տվյալ հեռուստացույցը չունի այդ հնարավորությունը»,- նշել է Հայաստանում Beeline գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
BeeTV բջջային հավելվածի բոլոր հնարավորություններից կարող են օգտվել Smart, Neo Max եւ COMBO բաժանորդները, իսկ BeeTV-ն տանը դիտելու համար անհրաժեշտ է միանալ COMBO փաթեթներից որեւէ մեկին: Ի դեպ, նոր COMBO մարզային առաջարկին միանալով՝ բաժանորդները կստանան բջջային ծառայություններ, մաքսիմալ արագությամբ ֆիքսված ինտերնետ, ֆիքսված հեռախոսակապ եւ հեռուստատեսություն՝ ամսական 7990 դրամով:

16:03 | 21.11.18 | Новости | 10613
BeeTV, у которого уже насчитывается более 150 тысяч загрузок, предоставляет богатую видеотеку, возможность покупки телеканалов, catch-up до 7 дней, напоминание программ и множество других возможностей. Все это доступно для действующих и новых абонентов Beeline.
Абоненты Beeline могут скачать мобильное приложение BeeTV для iOS и Android.
Подключившись к пакету COMBO, абоненты получат возможность доступа более чем к 100 телеканалам также по телевизору.
«Beeline качественно улучшил конвергентные предложения, представив одновременно 4 услуги в одном пакете: мобильную связь, фиксированный интернет, фиксированную телефонную связь и телевидение. Сейчас абоненты могут воспользоваться современным дизайном и возможностями BeeTV как с помощью смартфонов, так и нового мощного телеприемника, которые позволяет приобрести дополнительные каналы, просматривать общественные каналы и видео на YouTube, даже если телевизор не оснащен такой возможностью», - отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Возможностями мобильного приложения BeeTV смогут воспользоваться абоненты Smart, Neo Max и COMBO, а для домашнего просмотра BeeTV необходимо подключиться к одному из пакетов COMBO. Подключившись к новому предложению COMBO, абоненты получат мобильные услуги, фиксированный интернет с максимальной скоростью, фиксированную телефонную связь и телевидение за 7990 драмов в месяц.