16:20 | 23.11.18 | Նորություններ | 14920
Մինչեւ 2019թ. հունվարի 31-ը հաճախորդները կարող են ձեռք բերել Samsung հեռախոսներ Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում եւ ստանալ մինչեւ 20 000 դրամ քեշբեք։
Վաճառքում ներկայացված է հայտնի արտադրողի սմարթֆոնների լայն տեսականի՝ 55 900-ից մինչեւ 443 900 դրամ արժողությամբ։
«Ամանորյա տոներին ընդառաջ Beeline-ը» իր հաճախորդներին է նվիրում հարմար եւ շահավետ հնարավորություն՝ օգտակար եւ ժամանակակից նվեր անել ոչ միայն իրենց, այլեւ իրենց մտերիմներին եւ ընկերներին։ Մեր հաճախորդների համար հասանելի է Samsung սմարթֆոնների լայն տեսականի՝ ամենահասանելիներից մինչեւ առաջատար մոդելներ, իսկ քեշբեք ստանալու հնարավորությունը կլինի ամանորյա նվերի հաճելի հավելում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Սմարթֆոնների հետ միասին տրամադրվում են «Սմարթ» սակագնային փաթեթները եւ մինչեւ 25 ԳԲ շարժական ինտերնետ, որոնք բաժանորդը կարող է օգտագործել 6 ամսվա ընթացքում։

16:20 | 23.11.18 | Новости | 14919
До 31 января 2019 года клиенты могут приобрести телефоны Samsung в офисах продаж и обслуживания Beeline и получить до 20 000 драмов кэшбэк.
В продаже представлен широкий выбор смартфонов именитого производителя стоимостью от 55 900 до 443 900 драмов. Покупку смартфонов можно оформить в кредит.
«В преддверии новогодних праздников Beeline дарит клиентам удобную и выгодную возможность сделать актуальный и современный подарок не только себе, но и своим друзьям и близким. Нашим абонентам доступен широкий выбор смартфонов Samsung – от бюджетных до флагманских, а возможность получить кэшбек станет очень приятным дополнением к новогоднему подарку», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Со смартфонами клиентам предоставляются тарифные планы «Смарт» и до 25 ГБ мобильного интернета, которые абонент может использовать в течение 6 месяцев.