17:29 | 13.12.18 | Նորություններ | 14180
2018թ. ընթացքում այն երկրների ցուցակում, որտեղ հասանելի է 4G ռոումինգ, ավելացել են Ավստրիան, Մեծ Բրիտանիան, Գերմանիան, Իսրայելը, Կատարը, Մալայզիան, Մալթան, Մոլդովան, Մյանման, Սերբիան, Սլովենիան, Ուկրաինան, Խորվաթիան, Շվեդիան եւ Էստոնիան:
«Ռոումինգ-գործընկերների թվի աճի շնորհիվ կայուն ավելանում է այն երկրների թիվը, որտեղ Beeline-ի բաժանորդները կարող են օգտվել ոչ միայն ռոումինգի ձայնային ծառայություններից, այլեւ տվյալների փոխանցման ժամանակակից ցանցից: Մենք ձգտում ենք մշտապես ավելացնել գործընկերների թիվը, որպեսզի մեր հաճախորդները գործուղման մեկնելիս կամ արձակուրդում գտնվելիս կարողանան ստանալ կապի եւ ինտերնետի հնարավորինս բարձր որակ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Beeline-ի բաժանորդները կարող են օգտվել ռոումինգի ծառայություններից աշխարհի 181 երկրների 441 օպերատորների ցանցերում: Նրանք կարող են ցանկացած երկրում անվճար զանգահարել զանգերի սպասարկման կենտրոն՝ +374 8000 0612 հեռախոսահամարով:

17:29 | 13.12.18 | Новости | 12877
В течение 2018 года список стран, где доступен 4G роуминг, пополнили: Австрия, Великобритания, Германия, Израиль, Катар, Малайзия, Мальта, Молдова, Мьянма, Сербия, Словения, Украина, Хорватия, Швеция, и Эстония.
«Благодаря увеличению числа роуминг-партнеров стабильно растет число стран, где абоненты Beeline могут воспользоваться не только голосовыми услугами роуминга, но и современной сетью передачи данных. Мы стремимся постоянно расширять число партнеров, чтобы наши клиенты в рабочей командировке или на отдыхе могли получать максимально возможное качество связи и интернета», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
В общей сложности абоненты Beeline могут воспользоваться услугами роуминга в сетях 441 оператора в 181 стране мира.
Отметим, что абоненты Beeline в роуминге в любой стране могут бесплатно звонить в колл-центр по номеру +374 8000 0612.