16:03 | 28.12.18 | Նորություններ | 24437
Beeline-ը շնորհավորում է բաժանորդների Ամանորն ու Սուրբ Ծնունդը եւ տեղեկացնում է, որ ընկերությունը լուրջ քայլեր է ձեռնարկել կապի ծառայությունների անխափան աշխատանքը եւ հաճախորդների սպասարկումը բարձր մակարդակով ապահովելու համար։
Մասնավորապես, ընկերությունը մեծացրել է բջջային ցանցերի եւ միջազգային ինտերնետ ուղիների տարողունակությունը։ Բացի այդ, ուժեղացվել է բջջային ցանցի ծածկույթը Երեւանի կենտրոնում եւ այն հատվածներում, որտեղ ավանդաբար տոնական միջոցառումներ են տեղի ունենում։
«Մենք արել ենք հնարավոր ամեն ինչ, որպեսզի ամանորյա տոների ընթացքում մեր բաժանորդները բաց չթողնեն ոչ մի զանգ՝ լինի դա հեռախոսով թե ինտերնետով։ Թող որ բոլոր բարեմաղթանքները հասնեն իրենց հասցեատերերին, իսկ ես Beeline-ի անունից շնորհավորում եմ բոլորին գալիք տոների կապակցությամբ։ Նոր տարվա ընթացքում ցանկանում եմ վառ եւ հավակնոտ գաղափարներ ու այդ ամենն իրականացնելու համար անսպառ ոգեւորություն»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

16:03 | 28.12.18 | Новости | 23218
Beeline поздравил абонентов с Новым годом и Рождеством и сообщил, что компания предприняла серьезные шаги для бесперебойного обеспечения связи и предоставления услуг клиентам на высоком уровне.
В частности, компания увеличила емкость мобильных сетей и международных интернет-каналов. Кроме того, усилилось покрытие мобильной сети в центре Еревана и в тех частях, где традиционно проходят праздничные мероприятия.
«Мы сделали все возможное, чтобы в течение новогодних праздников наши абоненты не пропустили ни одного телефонного или интернет-звонка. Пусть все пожелания дойдут до своих адресатов, а я от имени Beeline поздравляю всех с наступающими праздниками. В новом году желаю ярких и смелых идей, а также воодушевления для их осуществления»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.