16:03 | 28.12.18 | Նորություններ | 24437
Beeline-ը շնորհավորում է բաժանորդների Ամանորն ու Սուրբ Ծնունդը եւ տեղեկացնում է, որ ընկերությունը լուրջ քայլեր է ձեռնարկել կապի ծառայությունների անխափան աշխատանքը եւ հաճախորդների սպասարկումը բարձր մակարդակով ապահովելու համար։
Մասնավորապես, ընկերությունը մեծացրել է բջջային ցանցերի եւ միջազգային ինտերնետ ուղիների տարողունակությունը։ Բացի այդ, ուժեղացվել է բջջային ցանցի ծածկույթը Երեւանի կենտրոնում եւ այն հատվածներում, որտեղ ավանդաբար տոնական միջոցառումներ են տեղի ունենում։
«Մենք արել ենք հնարավոր ամեն ինչ, որպեսզի ամանորյա տոների ընթացքում մեր բաժանորդները բաց չթողնեն ոչ մի զանգ՝ լինի դա հեռախոսով թե ինտերնետով։ Թող որ բոլոր բարեմաղթանքները հասնեն իրենց հասցեատերերին, իսկ ես Beeline-ի անունից շնորհավորում եմ բոլորին գալիք տոների կապակցությամբ։ Նոր տարվա ընթացքում ցանկանում եմ վառ եւ հավակնոտ գաղափարներ ու այդ ամենն իրականացնելու համար անսպառ ոգեւորություն»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

Beeline congratulates the subscribers with winter holidays and wishes them Merry Christmas and a Happy New Year. According to the company, they have invested significant efforts to secure smooth provision of services and high-quality customer service.
In particular, Beeline increased the capacity of mobile networks and global internet service. Additionally, the company strengthened the mobile coverage in Yerevan downtown and other areas that typically host festive New Year events.
“We have done everything possible to make sure that our subscribers don’t miss a single call on the holidays, be it over-the-phone or online. Let all our good wishes reach their recipients. On behalf of Beeline, I congratulate everyone with the upcoming holidays. I wish you bright, ambitious ideas and boundless enthusiasm to realize them,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.