13:04 | 07.03.19 | Նորություններ | 12076
Մինչեւ 2019թ. մայիսի 15-ը հաճախորդները՝ բաժանորդագրվելով «Սմարթ 1500» փաթեթին, կարող են այդ հեռախոսը գնել հատուկ իջեցված գնով՝ կանխիկ կամ վարկով՝ ամսական վճարելով 2400 դրամ։ Առաջարկի շրջանակում բաժանորդին տրամադրվում է 50 ԳԲ շարժական ինտերնետ՝ 6 ամսվա ընթացքում սպառելու հնարավորությամբ։
Բացի այդ, մարտի 8-ից 10-ն ակցիայի շրջանակներում հեռախոսի հետ անվճար կտրամադրվի «Արծաթ» գեղեցիկ համար։
«Ձգտելով մեր ծառայությունները դարձնել առավել պարզ եւ հարմար, մենք մտածում ենք ոչ միայն մեր փաթեթների, այլեւ հաճախորդներին հասանելի եւ որակյալ սարքավորումով ապահովելու հնարավորության մասին։ Այս գարնանային ակցիան հենց այդ նպատակն ունի, եւ մենք ուրախ ենք առաջարկել հաճախորդներին այս նորաձեւ ու հասանելի սմարթֆոնը, իսկ փաթեթում ներառված ինտերնետի մեծ ծավալը դրա օգտագործումը կդարձնի էլ ավելի շահավետ եւ հաճելի»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Xiaomi Redmi 6A-ն աշխատում է Android 8.1 (Oreo) համակարգի հիման վրա, ունի 2 ԳԲ օպերատիվ եւ 16 ԳԲ ներքին հիշողություն, ինչպես նաեւ դեմքով արգելաբացման հնարավորություն, համալրված է երկու խցիկներով՝ 13 եւ 5 մեգապիքսել։ Մարտկոցի ծավալն է 3000 mAh: Սմարթֆոնն ունի երկու 4G SIM քարտ տեղադրելու հնարավորություն։

13:04 | 07.03.19 | Новости | 12063
До 15 мая 2019 года клиенты могут приобрести телефон по специальной сниженной цене или в кредит за 2400 драмов в месяц с подключением к тарифному плану «Смарт 1500». В рамках предложения абоненту предоставляется 50 ГБ мобильного интернета на 6 месяцев.
Кроме того, в рамках акции с 8 по 10 марта можно будет получить красивый номер «Серебро» бесплатно.
«Стараясь сделать наши услуги максимально простыми и удобными, мы думаем не только о собственных тарифах, но и о возможности предложить клиентам доступное и качественное оборудование. Наша весенняя акция именно из таких, и мы рады предложить абонентам стильный бюджетный смартфон, а большой объем интернета в пакете сделает его использование еще выгоднее и приятнее»,- сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Xiaomi Redmi 6A управляется операционной системой Android 8.1 (Oreo), имеет 2 ГБ оперативной памяти, 16 ГБ внутренней памяти, а также функцию разблокировки по лицу, оснащен двумя камерами на 13 и 5 мегапикселей и емкой батареей на 3000 mAh. Смартфон также имеет поддержку двух 4G SIM-карт.