12:14 | 20.03.19 | Նորություններ | 11416
Հաճախորդի միջազգային օրվա առթիվ մարտի 19-22-ը Ucom ընկերության ղեկավար անձնակազմն այցելելու է Հայաստանի Հանրապետության ողջ տարածքով սփռված վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոններ։
Ղեկավար անձնակազմի թվով 94 աշխատակից 4 օրվա ընթացքում աջակցելու է առաջնային գծի գործընկերներին, անձամբ զրուցելու հաճախորդների հետ, ծանոթանալու վերջիններիս հուզող խնդիրներին, առաջարկելու լուծումներ եւ սպասարկման բարելավման ուղիներ։
«Քանի որ Ucom-ը հաճախորդամետ ընկերություն է, մեր ղեկավար անձնակազմը պարբերաբար այցելում է Հայաստանի բոլոր մարզերում գտնվող սպասարկման կենտրոններ, իսկ այս տարի առաջին անգամ առանձնահատուկ կերպով նշում է Հաճախորդի միջազգային օրը։
Այս շաբաթվա ընթացքում եւս մեկ անգամ ընդգծում ենք թե՛ շարժական, եւ թե՛ ֆիքսված կապի բաժանորդների կարեւորությունը մեր ընկերության զարգացման ճանապարհին եւ արժեւորում ենք մեր թիմակիցներին: Քանի որ ինքներս էլ հանդիսանում ենք մեր ընկերության հաճախորդները, փորձում ենք ավելի արդյունավետ ճանապարհներ գտնել խնդիրների լուծման համար։ Այդպիսի լուծումներից են, օրինակ, բազմաթիվ հնարավորություններով հագեցած Ucom եւ uPay հավելվածները»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հաճախորդի օրվա շրջանակում միայն մարտի 19-ին գործել է 10% գնիջեցման պայմանը սմարթֆոնների լայն տեսականու համար, անկախ այն փաստից, թե նախընտրելի մոդելը ձեռք է բերվել կանխիկ, թե ապառիկ, բաժանորդագրությամբ, թե առանց բաժանորդագրության տարբերակով։ Ամբողջ շաբաթվա ընթացքում ֆիքսված ծառայությունների հետ կապված խնդիրներով դիմելիս հաճախորդները հնարավորություն են ունենալու բոլորովին անվճար ստանալ 3000, 6000 կամ 7500 դրամ արժողությամբ վճարովի ծառայությունները։
Ucom-ի ղեկավար անձնակազմը նաեւ շնորհավորելու է շարժական կապի ծառայություններից օգտվող բաժանորդների ծննդյան տարեդարձը՝ ավանդաբար տրվող նվերներին ի հավելումն տրամադրելով լրացուցիչ 1 ԳԲ գերարագ ինտերնետ եւ 100 ներցանցային SMS-հաղորդագրություն։ Իսկ Ucom-ի հեռուստատեսային ծառայություններից օգտվող բաժանորդներն ի լրումն 5 անվճար ֆիլմի՝ ստանալու են «Տեսավարձույթ» բաժնում եւս 5 ֆիլմ անվճար դիտելու հնարավորություն։
«Չափազանց բարձր գնահատելով հաճախորդների վստահությունը՝ Ucom-ը գործադրում է հնարավոր բոլոր ջանքերը ծառայությունների եւ սպասարկման որակի բարելավման նպատակով եւ աշխատում է երկարաժամկետ լուծումներ գտնել հաճախորդների գոհունակության մակարդակը բարձր պահելու համար։ Առանց հաճախորդի կողմից տրամադրված հետադարձ կապի չկա սպասարկում, չկա ծառայություն, չկա պրոդուկտ»,- ընդգծել է Ucom ընկերության մարկետինգի եւ հաղորդակցության տնօրեն Տիգրան Սաֆարյանը։

12:14 | 20.03.19 | News | 11398
On the occasion of International Client's Day, on March 19-22 the management team of Ucom will pay visits to the sales and service centers of Ucom operating all over the territory of the Republic of Armenia.
During these 4 days the management team comprised of 94 employees will assist their fellow frontline employees, will personally talk to customers, find out their problems and offer solutions or ways of improving service level.
"As a customer-focused business, the management team of Ucom periodically pays visits to all service centers of Ucom in Yerevan and in the regions, and for the first time this year we specifically celebrate the International Client's Day. During this week we once again emphasize the importance of our mobile and fixed services subscribers for the development of our company and value our teammates. As we ourselves are the customers of our company, we also try to look into more efficient ways of problem solving. Such solutions include, for example, Ucom and uPay mobile apps with their immense number of important features," says Hayk Yesayan, the Co-founder and Director General at Ucom.
Within the scope of the Client's Day, only on March 19, a price reduction of 10% was applied to a wide range of smartphones, regardless of whether the desired model was acquired by cash or on credit, and with or without subscription. Throughout the week the customers, who will apply to the technical staff with the problems related to their fixed services, will get Ucom’s paid services of 3000, 6000 or 7500 AMD absolutely free of charge.
The management team of Ucom will also congratulate the birthday of its mobile subscribers, by providing extra 1 GB of high-speed internet and 100 on-net SMSs in addition to the gifts, traditionally presented on such occasion. As for Ucom TV subscribers, in addition to 5 free movies, they will be able to watch 5 more movies in VoD free of charge.
"Highly appreciating our customers' trust in us, we make every effort possible to improve the quality of our services and service level and do our best to find long-term solutions to maintain a high level of customer satisfaction. Without customer feedback there is no customer care, no service, no product," emphasizes Tigran Safaryan, Director of Marketing and Communications at Ucom.