09:17 | 27.03.19 | Նորություններ | 10254
Շնորհանդեսին մասնակցել էին «Վիվասել-ՄՏՍ»-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը եւ «ԱրմենՏել»-ի հասարակայնության հետ կապերի վարչության պետ Անուշ Բեղլոյանը:
www.Itel.am-ը ստեղծվեց որպես հարթակ` Հայաստանի հեռահաղորդակցության, ինտերնետի, տեղեկատվական տեխնոլոգիաների եւ նորարարությունների լուսաբանման համար:
«10 տարի անց կարող ենք փաստել, որ www.Itel.am-ը կայացել է եւ Հայաստանի ՏՏ եւ հեռահաղորդակցության ոլորտը լուսաբանող ամենաճանաչված կայքն է: Այսօր մենք մեծ ուշադրություն ենք հատկացնում ստարտափներին եւ պատրաստ ենք աջակցել նրանց կայացմանը», - ասել է Մեդիամաքսի տնօրեն Արա Թադեւոսյանը:

09:17 | 27.03.19 | Новости | 10252
В церемонии запуска приняли участие гендиректор ВиваСелл-МТС Ральф Йирикян и руководитель службы по связям с общественностью «АрменТел» Ануш Беглоян.
www.Itel.am создавался как платформа для освещения событий в сферах телекоммуникаций, IT и инноваций.
«10 лет спустя можем зафиксировать, что www.Itel.am состоялся и является самым популярным сайтом в Армении, освещающим сферы IT и телекома. Сегодня мы уделяем особое внимание стартапам и готовы содействовать их становлению», - сказал директор Медиамакс Ара Тадевосян.