14:37 | 08.04.19 | Նորություններ | 11268
Beeline-ը վերագործարկել է «Մարզային 5500» եւ «Մարզային 3500» ծառայությունների փաթեթները, որոնք հասանելի են Հայաստանի մարզերի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բնակիչների համար։
Առաջարկները ներառում են կապի ծառայություններ եւ սարք՝ այդ ծառայություններից հարմարավետ օգտվելու համար՝ 4G մոդեմ, մինչեւ 70 ԳԲ շարժական ինտերնետ, SMS, BeeTV բջջային հեռուստատեսություն եւ նվեր՝ երկու SIM քարտ։
«Մարզային 5500» եւ «Մարզային 3500» փաթեթների ամսական բաժանորդավճարը կազմում է համապատասխանաբար 5500 եւ 3500 դրամ։ Բջջային ինտերնետի չօգտագործված ծավալը փոխանցվում է հաջորդ ամսվան։ Ծառայությունների փաթեթները հասանելի են 18 ամսվա բաժանորդագրությամբ։ Առաջարկները գործում են մինչեւ 2019 թ․ օգոստոսի 31-ը։
«Beeline-ը շարունակում է աշխատել՝ հաճախորդների համար ծառայությունները առավել պարզ եւ հարմար դարձնելու ուղղությամբ, հատկապես այն վայրերում, որտեղ գերարագ ֆիքսված ինտերնետի հասանելիությունը սահմանափակ է։ Նոր առաջարկում հաճախորդների համար ներառված է ձայնային ծառայություններից ու ինտերնետից օգտվելու համար անհրաժեշտ ամեն բան», - նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

14:37 | 08.04.19 | Новости | 11264
Beeline объявляет о перезапуске пакетов услуг «Региональный 5500» и «Региональный 3500», которые доступны физическим лицам - жителям регионов Армении.
Предложения включают услуги связи и девайс для их комфортного использования: 4G модем, до 70 ГБ мобильного интернета, SMS, мобильное телевидение BeeTV и 2 SIM-карты в подарок.
Ежемесячная абонентская плата за пакеты услуг «Региональный 5500» и «Региональный 3500» составляет 5500 и 3500 драмов соответственно. Неиспользованный объем мобильного интернета переносится на следующий месяц, а пакеты услуг доступны при подписке на 18 месяцев. Предложения действуют до 31 августа 2019 года.
«Beeline продолжает работать над тем, чтобы нашим клиентам было максимально просто и удобно пользоваться нашими услугами, в особенности в тех местах, где ограничен доступ к высокоскоростному фиксированному интернету. В новом предложении наши клиенты найдут все необходимое, чтобы пользоваться голосовыми услугами и интернетом по максимально выгодному тарифу», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.