14:33 | 12.04.19 | Նորություններ | 11166
Beeline-ը հայտարարում է կորպորատիվ հաճախորդների համար նախատեսված «Սմարթ Բիզնես» սակագնային փաթեթների պայմանների բարելավման մասին։
Այսուհետ փաթեթների հետ կտրամադրվի «Կորպորատիվ բյուջե» ծառայությունը, որը թույլ է տալիս ընկերություններին վերահսկել ծախսերը, իսկ աշխատակիցներին՝ առանց որեւէ սահմանափակումների օգտվել բջջային կապի ծառայություններից՝ հաշիվը վերալիցքավորելով:
Մասնավորապես, աշխատակցի հեռախոսահամարին կցվում է կորպորատիվ եւ անձնական հաշվեկշիռ: Յուրաքանչյուր ամիս ընկերությունը հոգում է բիզնեսի համար անհրաժեշտ ծախսերը, իսկ աշխատակիցը կանխավճարային համակարգով վճարում է իր անձնական նպատակներով սպառած ծառայությունների դիմաց։
«Beeline-ում մենք ուշադիր ենք բոլոր հաճախորդների ցանկությունների նկատմամբ: Այժմ հաճախորդների ծախսերն օպտիմալացնելու համար կատարել ենք հերթական փոփոխությունը, որը կվերաբերի ոչ միայն կորպորատիվ հաճախորդներին, այլեւ բոլոր նրանց, ովքեր ցանկանում են առանձնացնել անձնական եւ աշխատանքային նպատակով օգտագործված կապի ծախսերը: Վստահ եմ, որ մեր գործընկերներն ըստ արժանվույն կգնահատեն այս հնարավորությունը, որը մեր ծառայությունների օգտագործումը կդարձնի էլ ավելի հարմար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Հիշեցնենք, որ «Սմարթ Բիզնես» սակագնային փաթեթները թույլ են տալիս հաճախորդին ինքնուրույն կարգավորել սեփական փաթեթը՝ իր բիզնեսի պահանջներին համապատասխան եւ վճարել միայն անհրաժեշտ ծառայությունների համար։ Առաջարկը ներառում է անսահմանափակ զանգեր «փակ խմբի» ներսում, ինչպես նաեւ հիմնական OTT հավելվածների օգտագործում՝ առանց ինտերնետի տարիֆիկացման:

Beeline announced the improvement of conditions of Smart Business tariff plans for corporate clients.
From now on the packages will be provided with Corporate Budget service, which allows companies to monitor expenses. The employees will be able to access limitless mobile connection only by refilling their account.
In particular, corporate and personal balance sheet will be attached to phone numbers of employees. Every month the company will pay for the expenses necessary for the business needs, while employees will cover their personal expenses using the prepaid system.
“Beeline attaches importance to wishes of subscribers. To optimize the customers’ expenses the company has come up with another change, which will help not only corporate customers but also all those who wish to separate their personal and working expenses. I am convinced that our partners will appreciate the opportunity which will make the use of services even more convenient,” Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.
Smart Business tariff plans allow subscribers to monitor their packages on their own in line with the demands of their businesses and pay only for the necessary services. The offer includes limitless calls within “closed group”, as well use of main OTT services without internet tariffication.