14:33 | 12.04.19 | Նորություններ | 11166
Beeline-ը հայտարարում է կորպորատիվ հաճախորդների համար նախատեսված «Սմարթ Բիզնես» սակագնային փաթեթների պայմանների բարելավման մասին։
Այսուհետ փաթեթների հետ կտրամադրվի «Կորպորատիվ բյուջե» ծառայությունը, որը թույլ է տալիս ընկերություններին վերահսկել ծախսերը, իսկ աշխատակիցներին՝ առանց որեւէ սահմանափակումների օգտվել բջջային կապի ծառայություններից՝ հաշիվը վերալիցքավորելով:
Մասնավորապես, աշխատակցի հեռախոսահամարին կցվում է կորպորատիվ եւ անձնական հաշվեկշիռ: Յուրաքանչյուր ամիս ընկերությունը հոգում է բիզնեսի համար անհրաժեշտ ծախսերը, իսկ աշխատակիցը կանխավճարային համակարգով վճարում է իր անձնական նպատակներով սպառած ծառայությունների դիմաց։
«Beeline-ում մենք ուշադիր ենք բոլոր հաճախորդների ցանկությունների նկատմամբ: Այժմ հաճախորդների ծախսերն օպտիմալացնելու համար կատարել ենք հերթական փոփոխությունը, որը կվերաբերի ոչ միայն կորպորատիվ հաճախորդներին, այլեւ բոլոր նրանց, ովքեր ցանկանում են առանձնացնել անձնական եւ աշխատանքային նպատակով օգտագործված կապի ծախսերը: Վստահ եմ, որ մեր գործընկերներն ըստ արժանվույն կգնահատեն այս հնարավորությունը, որը մեր ծառայությունների օգտագործումը կդարձնի էլ ավելի հարմար»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Հիշեցնենք, որ «Սմարթ Բիզնես» սակագնային փաթեթները թույլ են տալիս հաճախորդին ինքնուրույն կարգավորել սեփական փաթեթը՝ իր բիզնեսի պահանջներին համապատասխան եւ վճարել միայն անհրաժեշտ ծառայությունների համար։ Առաջարկը ներառում է անսահմանափակ զանգեր «փակ խմբի» ներսում, ինչպես նաեւ հիմնական OTT հավելվածների օգտագործում՝ առանց ինտերնետի տարիֆիկացման:

14:33 | 12.04.19 | Новости | 11124
Beeline объявляет об обновлении линейки тарифных предложений «Смарт Бизнес» для корпоративных клиентов.
Отныне все тарифные предложения линейки доступны и с услугой «Корпоративный бюджет», которая позволяет компаниям контролировать расходы, а ее сотрудникам – без каких-либо ограничений пользоваться услугами сотовой связи путем пополнения баланса.
В частности, телефонному номеру сотрудника предоставляется корпоративный и личный баланс. Каждый месяц компания оплачивает услуги необходимые бизнесу, а сотрудник на предоплатной основе оплачивает услуги нужные для личного общения.
«В Beeline мы внимательно относимся к пожеланиям всех клиентов, и для оптимизации расходов внесли очередное улучшение, которое коснулось не только корпоративных клиентов, но и всех, кто хочет дифференцировать затраты на личную и служебную связь. Уверен, что новая возможность будет по достоинству оценена нашими партнерами и клиентами и сделает использование наших услуг еще удобнее», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Напомним, что линейка тарифных предложений «Смарт Бизнес» позволяет клиентам настраивать связь под специфику своего бизнеса и оплачивать только те услуги, которые нужны его бизнесу. Предложение включает безлимитные звонки внутри «закрытой группы», а также использование основных OTT приложений без тарификации интернета.