14:23 | 20.05.19 | Նորություններ | 9488
Beeline-ն անցկացնում է VDSL տեխնոլոգիայով գերարագ ֆիքսված ինտերնետին միացման ակցիա, որը նախատեսված է միայն իրավաբանական անձանց համար եւ կտեւի մինչեւ 2019թ․ օգոստոսի վերջը։
Ակցիայի շրջանակում կորպորատիվ հաճախորդները կարող են միանալ Beeline-ի VDSL ինտերնետին՝ 15, 30 и 90 Մբիթ/վրկ․ արագությամբ, իսկ ամսական բաժանորդավճարը կկազմի համապատասխանաբար 6000, 9000 եւ 15000 դրամ։ Ծառայությունը ներառում է շուրջօրյա տեխնիկական սպասարկում։
«Beeline-ը շարունակում է ներդրումներ կատարել կապի ենթակառուցվածքի մեջ, արդիականացնել ֆիքսված կապը եւ դրա հիման վրա առաջարկել հաճախորդներին ինտերնետի բարձր արագություններ եւ որակյալ կապ։ Երեւանում արդեն հազարավոր հաճախորդներ օգտվում են VDSL տեխնոլոգիայով Beeline-ի ինտերնետից, եւ մենք վստահ ենք, որ կորպորատիվ հատվածի գործընկերները նույնպես ըստ արժանվույն կգնահատեն մեր նորացված ինտերնետի բոլոր առավելությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

14:23 | 20.05.19 | Новости | 9403
Beeline проводит акцию по подключению к высокоскоростному фиксированному интернету по технологии VDSL. Акция продлится до конца августа текущего года и доступна только юридическим лицам.
В рамках акции корпоративные клиенты могут подключить VDSL-интернет Beeline со скоростью в 15, 30 и 90 Мбит/сек, а ежемесячная абонентская плата составит 6000, 9000 и 15000 драмов соответственно. Услуга включает круглосуточную техническую поддержку.
«Beeline продолжает инвестировать в инфраструктуру связи, модернизировать фиксированную сеть и на ее основе предлагать клиентам высокие скорости интернета и качественную связь. В Ереване уже тысячи клиентов Beeline пользуются нашим интернетом по новой технологии VDSL, и мы уверены, что наши партнеры в корпоративном сегменте также по достоинству оценят все преимущества нашего обновленного интернета», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.