13:12 | 30.05.19 | Նորություններ | 9609
Միանալով «Սմարթ 2500+» սակագնային փաթեթին մինչեւ 2019թ-ի հունիսի 10-ը՝ հաճախորդները կարող են ձեռք բերել հանրահայտ բրենդի սմարթֆոնները եւ ստանալ 25 ԳԲ ինտերնետ մեկ ամսվա համար, ինչպես նաեւ նրանց հեռախոսահամարի հաշվին որպես քեշբեք կփոխանցվի 20 000 դրամ։ Սմարթֆոնները հասանելի են նաեւ ապառիկ տարբերակով։
«Մենք Beeline-ում հաճախ հարցնում ենք մեր բաժանորդներին, թե ինչպես կարող ենք մեր ծառայություններն ու ապրանքներն ավելի հարմար եւ գրավիչ դարձնել։ Ամենահաճախ ստացվող պատասխաններից է՝ ավելի հասանելի դարձնել Apple ընկերության ամենասիրված սմարթֆոնների տեսականին։ Այժմ, գնելով iPhone Beeline-ի գրասենյակներում` մեր բաժանորդները կարող են ոչ միայն ընտրել իրենց համար ցանկալի մոդելը հարուստ տեսականուց, այլեւ այդ գնումը դարձնել ավելի շահավետ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Առաջարկի շրջանակում հասանելի են Apple սմարթֆոնները՝ սկսած Phone 6S-ից մինչեւ նորագույն iPhone Xs Max։

13:12 | 30.05.19 | Новости | 9590
До 10 июня 2019 года клиенты могут приобрести смартфоны именитого бренда с подключением к тарифному плану «Смарт 2500+» и получить 25 ГБ на месяц и кешбэк в размере 20000 драмов на счет. Смартфоны можно приобрести в кредит.
«В Beeline мы часто спрашиваем наших абонентов о том, как можем сделать наши услуги и продукты еще удобнее и привлекательнее. Один из самых частых ответов – сделать доступнее самую популярную линейку смартфонов от компании Apple. Теперь, покупая iPhone в офисах Beeline, наши клиенты смогут выбрать не только нужную им модель из богатого ассортимента, но и сделать эту покупку еще выгоднее», - сказал генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
В рамках предложения доступны все телефоны модельной линейки начиная с Phone 6S до новейшего iPhone Xs Max.