17:55 | 31.07.19 | Նորություններ | 14445
Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինն որպես մենթոր մասնակցել է «Սեւան Ստարտափ Սամմիթ 2019»-ին:
Անդրեյ Պյատախինն արդեն երրորդ տարին է մասնակցում «Սեւան Ստարտափ Սամմիթ»-ին որպես փորձագետ եւ տարբեր ձեւաչափերով շփվում է երիտասարդ գործարարների հետ:
«Beeline-ը շարունակում է ակտիվորեն աջակցել Հայաստանի ստարտափ էկոհամակարգի զարգացմանը, եւ այն, որ մենք արդեն երրորդ տարին ենք հանդես գալիս որպես «Սեւան Ստարտափ Սամմիթ»-ի գործընկեր, եւս մեկ անգամ ապացուցում է այդ փաստը:
Տարեցտարի մենք համոզվում ենք, թե որքան կարեւոր է այսպիսի միջոցառման անցկացումը հայկական ստարտափ էկոհամակարգի համար: Ինքս էլ միշտ մեծ հաճույքով եմ հանդիպում սամմիթի մասնակիցների հետ, քանի որ վստահ եմ, որ նրանց նորարարական գաղափարները կօգնեն մեր կյանքը դարձնել ավելի լավը», - նշել է Անդրեյ Պյատախինը։

17:55 | 31.07.19 | Новости | 14419
Гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин принял участие в качестве ментора в Sevan Startup Summit-2019.
Андрей Пятахин уже третий год участвует в саммите в качестве эксперта и в различных форматах общается с молодыми предпринимателями.
«Beeline продолжает активно содействовать развитию экосистемы стартап в Армении, и то, что мы уже третий год выступаем в качестве партнера Sevan Startup Summit, еще раз подтверждает этот факт.
Из года в год мы убеждаемся, насколько важно проведение подобного мероприятия для армянской экосистемы стартап. Я сам всегда с большим удовольствием встречаюсь с участниками саммита, так как уверен, что их инновационные идеи помогут сделать жизнь лучше»,- отметил Андрей Пятахин.