16:06 | 03.09.19 | Նորություններ | 11643
Հայաստանում Beeline-ը տեղեկացնում է «Մարզային 3500» եւ «Մարզային 5500» սակագնային փաթեթների միացման ակցիայի երկարաձգման մասին։
«Մարզային 3500» եւ «Մարզային 5500» փաթեթները ներառում են 10000 րոպե Beeline ցանցի ներսում, որը հնարավոր է օգտագործել միայն Երեւանից դուրս գտնվելիս, 1500 ՄԲ ինտերնետ, BeeTV բջջային հեռուստատեսություն եւ լրացուցիչ երկու հեռախոսահամար։ 18 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում օգտատերերը կստանան 4G մոդեմ եւ ամսական 50 կամ 70 ԳԲ շարժական ինտերնետ։ Բջջային ինտերնետի չօգտագործված ծավալը փոխանցվում է հաջորդ ամսվան։
«Հաշվի առնելով մեր հաճախորդների դրական կարծիքները նշված փաթեթների վերաբերյալ, մենք որոշել ենք երկարացնել փաթեթների ժամկետները։ Վստահ եմ, որ նշված առաջարկի շնորհիվ մեր պարզ, ժամանակակից ու հարմար ծառայություններն ավելի հասանելի կլինեն մեր հաճախորդներին մարզերում»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Առաջարկը գործում է մինչեւ 2019թ. հոկտեմբերի 31-ը։
Լրացուցիչ տեղեկատվություն կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում, հաղորդագրություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջին կամ զանգահարելով 0611 անվճար համարին կամ Beeline-ի մոտակա վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում։

16:06 | 03.09.19 | Новости | 11613
Beeline в Армении сообщает о продлении акции на подключение к тарифным планам «Региональный 3500» и «Региональный 5500».
Тарифные планы «Региональный 3500» и «Региональный» включают 10 000 минут внутри сети Beeline, которые можно использовать только для звонков в регионы, интернет 1500 МБ, мобильное телевидение BeeTV и два дополнительных телефонных номера. В случае регистрации на 18 месяцев абоненты получат 4G модем и мобильный интернет 50 или 70 ГБ. Неиспользованный трафик мобильного интернета передается на следующий месяц.
«Учитывая положительные отзывы наших клиентов относительно данных пакетов, мы решили продлить их сроки. Уверен, что благодаря отмеченному предложению наши простые, современные и удобные услуги станут более доступными для наших клиентов в марзах»,- отметил гендиректор Beeline Андрей Пятахин.