14:31 | 04.09.19 | Նորություններ | 13065
Երեւանի Էրեբունի վարչական շրջանում բացվել է նոր վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ: Գրասենյակը գտնվում է Վ. Ավանեսովի փողոցի 8/1-2 հասցեում (Էրեբունի բժշկական կենտրոնի դիմաց) եւ բաց է երկուշաբթիից ուրբաթ՝ ժամը 9:00-ից 18:00-ն՝ առանց ընդմիջման:
Գրասենյակում հաճախորդները կարող են աջակցություն ստանալ ֆիքսված, բջջային եւ ինտերնետ ծառայությունների հետ կապված բոլոր հարցերի վերաբերյալ, ինչպես նաեւ ձեռք բերել սմարթֆոններ եւ այլ սարքավորումներ:
«Beeline-ը Հայաստանում հաճախորդների սպասարկման գրասենյակների քանակով առաջատարներից մեկն է: Մենք կանգ չենք առնում եւ նոր գրասենյակներ ենք բացում մայրաքաղաքում եւ մարզերում՝ ձգտելով ավելի մոտ լինել յուրաքանչյուր հաճախորդին: Վստահ եմ, որ Էրեբունիի բնակիչներին դուր կգա մեր նոր, պայծառ ու հարմարավետ գրասենյակը, որտեղ կարելի է դիմել մեր ծառայությունների հետ կապված յուրաքանչյուր հարցով»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Մեր բաժանորդների արձագանքների շնորհիվ մենք որոշեցինք մեկ այլ գրասենյակ բացել Էրեբունիում: Վարչական շրջանը մեծ է, եւ երկու իրարից տարանջատված գրասենյակները կդարձնեն մեր ծառայությունները եւ հաճախորդների սպասարկումն էլ ավելի հարմար եւ արագ»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների ղեկավար Կարեն Մկրտումյանը:
Հայաստանում գործում է Beeline-ի 78 վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ, որից 28-ը գտնվում են Երեւանում: Գրասենյակի հասցեների վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկություններ կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքում:

14:31 | 04.09.19 | Новости | 13060
В административном районе Эребуни города Ереван открылся новый офис продаж и обслуживания Beeline. Офис находится на улице В. Аванесова 8/1-2 (напротив Медицинского центра Эребуни) и работает с понедельника по пятницу с 9:00 до 18:00 без перерыва на обед.
В офисе клиенты могут получить поддержку по всем вопросам, связанным с услугами фиксированной, мобильной и интернет связи Beeline, а также купить смартфоны и другое оборудование.
«Beeline традиционно является одной из лидирующих компаний по количеству собственных офисов клиентского обслуживания в Армении. Мы не останавливаемся на достигнутом, открываем новые офисы в столице и регионах, стремясь быть все ближе и ближе к каждому клиенту. Уверен, жителям Эребуни придется по вкусу наш новый светлый и уютный офис, куда можно обратится по всем вопросам, связанным с нашими услугами», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Благодаря обратной связи от наших абонентов мы приняли решение открыть еще один офис в Эребуни. Район большой, и открытие второго офиса сделает наши услуги и обслуживание клиентов в этой общине еще удобнее и быстрее», - сказал руководитель службы офисов продаж и обслуживания Beeline в Армении Карен Мкртумян.
Отметим, что в Армении функционирует 78 офисов продаж и обслуживания Beeline, 28 из которых – в Ереване. Дополнительную информацию об адресах офисов можно получить по адресу www.beeline.am.