13:22 | 25.09.19 | Նորություններ | 11617
Այսուհետ Beeline-ի ֆիքսված ծառայությունները՝ ինտերնետը, հեռուստատեսությունը եւ ձայնային ծառայությունները, կարելի է միացնել Հայաստանի ամբողջ տարածքում գտնվող ավելի քան 1600 Easy Pay տերմինալների միջոցով։
Տերմինալի միջոցով հաշվեկշիռը վերալիցքավորելիս՝ համակարգը ավտոմատ կերպով կառաջարկի հաճախորդի համար լավագույն փաթեթները: Այսպիսով, Beeline-ի ծառայությունների համար վճարում կատարելիս հաճախորդը կարող է անմիջապես դիմում ուղարկել իր համար առավել շահավետ ծառայությունը միացնելու համար։
Միացման համար հարկավոր է Easy Pay տերմինալների՝ Beeline-ի ծառայությունների բաժնում հատուկ կոճակի միջոցով հարցում թողնել՝ ցանկացած կոնտակտային հեռախոսահամար գրանցելով։ Beeline-ի համապատասխան մասնագետը մեկ աշխատանքային օրվա ընթացքում կկապվի հաճախորդի հետ, անվճար կառաքի եւ կտեղադրի բոլոր անհրաժեշտ սարքավորումները եւ կմիացնի ծառայությունները բաժանորդի տանը։
«Ձգտելով խնայել մեր բաժանորդների ժամանակը, մենք ընդլայնել ենք Beeline-ի ծառայությունների բաժինը Easy Pay տերմինալներում: Այժմ մեր հաճախորդները ստիպված չեն լինի սպասել հերթերում եւ լրացնել մեր ծառայությունների միացման համար դիմումները: Բավական է տերմինալի միջոցով հարցում թողնել, եւ մեր աշխատակիցները հնարավորինս կարճ ժամանակում եւ անվճար կկատարեն առաքում, կտեղադրեն սարքավորումները եւ կմիացնեն հաճախորդին ամենահարմար առաջարկը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Մենք միշտ աջակցում ենք Beeline-ի հետ համագործակցության զարգացման նոր ուղղությունները: Այս նախագիծը միակն է հեռահաղորդակցության շուկայում, եւ մենք ուրախ ենք, որ այն իրականացվել է Easy Pay տերմինալների ցանցի միջոցով»,- նշել է Easy Pay- ի տնօրեն Մհեր Առաքելյանը։

13:22 | 25.09.19 | Новости | 11989
Отныне фиксированные услуги Beeline, такие как интернет, телевидение и голосовые услуги можно будет подключить через более чем 1600 терминалов Easy Pay по всей стране.
Система автоматически определяет лучшее предложения для клиента при оплате счетов через терминал. Таким образом, клиент сразу может отправить заявку на подключение наиболее выгодного предложения фиксированного интернета или других услуг во время оплаты услуги Beeline.
Для подключения необходимо оставить заявку через специальную кнопку в разделе услуги от Beeline на любом терминале Easy Pay, прописав любой контактный номер. Сотрудник Beeline свяжется с клиентом в течение рабочего дня, бесплатно доставит и подключит все необходимое оборудование и услуги дома у абонента.
«Стремясь экономить время наших абонентов, мы расширили раздел услуг Beeline на терминалах Easy Pay. Сейчас нашим клиентам не обязательно ждать в очередях и заполнять заявления на подключение наших услуг. Достаточно через терминал оставить заявку, и наши сотрудники в кротчайшие сроки и бесплатно организуют доставку, установят оборудование и подключат наиболее подходящее клиенту предложение», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
«Мы всегда поддерживаем развитие сотрудничества с Beeline по новым направлениям. Данный проект является единственным на телекоммуникационном рынке, и мы рады что он реализован в сети терминалов Easy Pay», - отметил директор компании Easy Pay Мгер Аракелян.