16:46 | 27.11.19 | Նորություններ | 11409
Հեռուստատեսային ծառայության բաժանորդները հնարավորություն կունենան ընտրություն կատարելու uTV S (39 հեռուստաալիք՝ ամսական ընդամենը 2500 դրամով), uTV M (124 հեռուստաալիք՝ ամսական ընդամենը 4000 դրամով) եւ uTV L (195 հեռուստաալիք՝ ամսական 9500 դրամ ամսավճարով) սակագնային պլանների միջեւ։
Բարձրորակ հեռուստատեսային արտադրանքը գնահատող uTV բաժանորդները ցանկության դեպքում հնարավորություն ունեն բաժանորդագրության մեջ հավելյալ վճարի դիմաց ներառել նաեւ 8 թեմատիկ փաթեթները՝ սպորտային, ֆիլմերի, մանկական, ուսուցողական, սերիալների, Պրեմիում HD, Viasat հեռուստաընտանիքի եւ մեծահասակների հեռուստաալիքներով։ Իսկ ամանորին ընդառաջ uTV M բաժանորդները կարող են առանց հավելյալ վճարի 1 թեմատիկ ալիք ընտրել:
Ֆիքսված ինտերնետի կայուն եւ բարձր արագությունը գնահատող uNet բաժանորդները կկարողանան ընտրել uNet XS (ամսական ընդամենը 6000 դրամի դիմաց՝ մինչեւ 18 Մբ/վ արագություն), uNet S (ամսական 7000 դրամի դիմաց՝ մինչեւ 36 Մբ/վ արագություն), uNet M (ամսական 8000 դրամով՝ մինչեւ 72 Մբ/վ արագություն), ինչպես նաեւ uNet L սակագնային պլանների միջեւ (յուրաքանչյուր ամիս 9500 դրամի դիմաց՝ մինչեւ 100 Մբ/վ արագություն)։ Ամանորին ընդառաջ բոլոր uNet բաժանորները որեւէ սակագնային պլանի 12 ամսով միանալու դեպքում առանց հավելյալ վճարի կօգտվեն նաեւ Պրեմիում Wi-Fi ծառայությունից։
Ֆիքսված ինտերնետի, IP եւ շարժական հեռուստատեսության եւ ֆիքսված հեռախոսակապի համադրությամբ ամբողջական փաթեթներն այսուհետ ներկայացված կլինեն որպես uMix XS, uMix S, uMix M եւ uMix L սակագնային պլաններ։ uMix XS փաթեթով նախատեսվում է ամսական ընդամենը 9500 դրամի դիմաց բաժանորդներին տրամադրել 39 հեռուստաալիք եւ ինտերնետի՝ մինչեւ 36 Մբ/վ արագություն, ինչպես նաեւ ֆիքսված հեռախոսակապի 180 րոպե՝ տեղական ֆիքսված ցանցեր զանգելու համար։ 124 հեռուստաալիք, ինտերնետի՝ մինչեւ 18 Մբ/վ արագություն եւ 180 րոպե՝ տեղական ֆիքսված ցանցեր զանգելու համար ներառումներով առաջարկը հասանելի կլինի մարզերի բնակիչներին ընդամենը 9000 դրամ ամսավճարով։
Միանալով uMix S փաթեթին՝ ամսական ընդամենը 11 000 դրամով բաժանորդները կստանան 124 հեռուստաալիք, ինտերնետի՝ մինչեւ 72 Մբ/վ արագություն, ֆիքսված հեռախոսակապի 180 րոպե՝ տեղական ֆիքսված ցանցեր զանգելու համար, ինչպես նաեւ շարժական հեռուստատեսության uMediaroom հավելվածից օգտվելու հնարավորություն։ uMix M փաթեթի բանաձեւն է՝ 181 ալիք, ինտերնետի՝ մինչեւ 100 Մբ/վ արագություն + uMediaroom + տեղական ֆիքսված ցանցեր զանգելու 360 րոպե ամսական ընդամենը 15 000 դրամով։ Ի դեպ, բոլոր այն բաժանորդներն ովքեր կմիանան նշված uMix սակագնային պլաններից մեկին մինչեւ հունվարի 31-ը, առանց հավելյալ վճարի կստանան նաեւ Premium Wi-Fi ծառայությունից օգտվելու եւ ալիքների թեմատիկ փաթեթներից մեկն ընտրելու հնարավորությունը:
uMix L փաթեթին միացած բաժանորդները կստանան 195 ալիք, կօգտվեն ֆիքսված uNet ինտերնետից մինչեւ 120 Մբ/վ արագությամբ, կունենան 2-րդ հեռուստացույցը համակարգին միացնելու հնարավորություն։ Ինտերնետի ավելի մեծ թողունակություն եւ հասանելիության ավելի մեծ տարածքի անհրաժեշտության դեպքում կտրամադրվի Պրեմիում Wi-Fi ծառայությունը։
Ի հավելումն նշվածի՝ uMix L փաթեթին միացած բաժանորդները կստանան նաեւ շարժական հեռուստատեսության uMediaroom հավելվածից օգտվելու հնարավորություն եւ տեղական ֆիքսված ցանցեր զանգելու 360 րոպե։ Մինչեւ հունվարի 31-ը 12 ամսով միանալու դեպքում կտրամադրվի Պրեմիում Wi-Fi Plus ծառայությունն առանց հավելյալ վճարի։ Ու այս ամենն ամսական ընդամենը 20 000 դրամով։
«Ամանորին ընդառաջ Ucom-ը որպես հաճախորդամետ ընկերություն եւ ֆիքսված կապի շուկայի առաջատար՝ ներկայանում է ավելի պարզ ու ավելի մրցունակ առաջարկով։ Թե՛ IP-հեռուստատեսության uTV, թե՛ uNet ինտերնետի, եւ թե՛ uMix փաթեթների պարունակությունը շատ հեշտ կլինի պատկերացնել համապատասխանաբար XS, S, M, կամ L տառերին նայելով։ Պարզապես պետք է հստակ պատկերացնել, որ նույնիսկ ամենափոքր ներառումներով փաթեթն ընտրելով՝ մեր բաժանորդները կունենան էլ ավելի շատ ինտերնետ եւ ալիքներ իրենց տանը»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։

16:46 | 27.11.19 | News | 11363
From today, Ucom presents a completely reshuffled offer of fixed services. TV service subscribers will be able to choose from the following 3 tariff plans: uTV S (39 TV channels at only 2500 AMD per month), uTV M (124 TV channels at only 4000 AMD per month) and uTV L (195 TV channels at 9500 AMD per month).
uTV subscribers who really appreciate high-quality TV products, will also be able to add 8 thematic bundles: sports, movie, kid's, educational, TV series, Premium HD, Viasat and adult content channels of their choice to their current subscription package by paying an extra fee. And ahead of New Year holidays, uTV M subscribers can choose 1 thematic channel without any extra fee.
Those uNet subscribers, who appreciate the stable and high speed of the fixed internet, will be able to choose one of the following tariff plans: uNet XS (with a speed of up to 18 Mbps at only 6000 AMD per month), uNet S (with a speed of up to 36 Mbps at 7000 AMD per month), uNet M (with a speed of up to 72 Mbps at 8000 AMD per month) and uNet L (with a speed of up to 100 Mbps at 9500 AMD per month). And ahead of New Year holidays, all uNet subscribers will also benefit from Premium Wi-Fi service without any extra fee, if they subscribe to any tariff plan for 12 months.
From now on, the convergent packages of the fixed internet, IP TV and fixed-line services will be represented as uMix XS, uMix S, uMix M and uMix L tariff plans. With uMix XS package subscribers will receive 39 TV channels, internet with a speed of up to 18 Mbps plus 180 minutes to call local fixed networks. The offer with the following inclusions: 124 TV channels, internet with a speed of up to 18 Mbps plus 180 minutes to call local fixed networks, will be available to the residents of regions at only 9000 AMD per month. By subscribing to uMix S package, subscribers will receive 124 TV channels, internet at the speed of up to 36 Mbps, 180 minutes to call local fixed networks as well as the opportunity to use the uMediaroom app of Mobile TV service at only 11 000 AMD per month. uMix M package is based on the following formula: Premium package including 181 channels + internet with a speed of up to 100 Mbps + uMediaroom + 360 minutes to calls local fixed networks at only 15 000 AMD per month. By the way, all those subscribers who will join any of uMix tariff plans by January 31, will also have the opportunity to benefit from Premium Wi-Fi service and choose one of the thematic packages without any extra fee.
And finally, those who have subscribed to uMix L package will receive 195 TV-channels, uNet fixed internet with a speed of up to 120 Mbps and will be able to connect a second TV-set to the system. If more internet bandwidth and greater coverage is needed, Premium Wi-Fi service will be provided, which provides coverage with a radius of up to 183 m through Gigacenter device, depending on environmental conditions. In addition, those who have subscribed to uMix L package will also be able to use the uMediaroom app of Mobile TV service and receive 360 minutes to call local fixed networks. In case of subscription to uMix L package for 12 months by January 31, Premium Wi-Fi Plus service will be provided without extra fee. And all these at only 20 000 AMD per month.
"Ahead of New Year holidays, Ucom, as a customer-oriented business and a market leader in fixed-line services, brings a simpler and more competitive offer to the market. To have a better understanding of the contents of uTV, uNet internet and uMix packages, one just needs to compare them with the size chart XS, S, M or L. Our subscribers should know that even by choosing the package with lowest inclusions, they will have more MBs and TV channels at home," said Hayk Yesayan, Co-Founder and Director General at Ucom.