16:06 | 18.12.19 | Նորություններ | 13953
Կորպորատիվ հաճախորդների համար նախատեսված փաթեթները այժմ կոչվելու են «PRO»՝ PROգրեսիվ, PROդուկտիվ եւ PROֆեսիոնալ բիզնեսի համար։
Փաթեթները հնարավորություն կտան հաճախորդներին ստանալ ավելի շատ ինտերնետ, րոպեներ եւ հաղորդագրություններ նույն ամսավճարի դիմաց։ Օրինակ՝ 5200 դրամ արժողությամբ «PRO 3» փաթեթը տրամադրում է 1300 րոպե դեպի ՌԴ(Beeline) եւ ՀՀ, ԼՂՀ, ԱՄՆ ու Կանադայի բոլոր ցանցեր, 1300 SMS-հաղորդագրություն եւ 20 ԳԲ գերարագ ինտերնետ նախկին 1200 րոպեների, 200 հաղորդագրությունների եւ 7 ԳԲ ինտերնետի փոխարեն, ինչպես նաեւ, 10000 րոպե դեպի Beeline բջջային ցանց՝ ներառված րոպեների սպառումից հետո:
«PRO» փաթեթների բաժանորդները WhatsApp, Facebook, Messenger, Zangi, Telegram բջջային հավելվածներից կօգտվեն անսահմանափակ՝ առանց ինտերնետի տարիֆիկացման:
«PRO» շարքին ավելացել է նաեւ նոր փաթեթ 2300 դրամ արժողությամբ, որն իր մեջ ներառում է 400 րոպե խոսելաժամանակ դեպի ՌԴ(Beeline) եւ ՀՀ, ԼՂՀ, ԱՄՆ ու Կանադայի բոլոր ցանցեր, 400 SMS-հաղորդագրություն, 5 ԳԲ ինտերնետ եւ 10000 րոպե դեպի Beeline բջջային ցանց՝ ներառված րոպեների սպառումից հետո։
«Beeline-ում մենք ուշադիր ենք մեր բոլոր հաճախորդների ցանկությունների նկատմամբ: Կորպորատիվ հաճախորդների հետ հետադարձ կապի հիման վրա մենք պատրաստ ենք առաջարկել իրենց ծախսերն օպտիմալացնելու իրական հնարավորություն: Բիզնեսի կարիքներից ելնելով՝ հաճախորդը «PRO» շարքի 4 հնարավոր տարբերակներից կարող է ընտրել իր բիզնեսին համապատասխան սակագնային փաթեթը։ Վստահ եմ, որ մեր գործընկերներն ըստ արժանվույն կգնահատեն այս նոր հնարավորությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

16:06 | 18.12.19 | Новости | 12657
Пакеты для корпоративных клиентов теперь будут называться PRO – для PROгрессивного, PROдуктивного и PROфессионального бизнеса.
Благодаря пакетам клиенты смогут получить еще больше интернета, минут и сообщений по той же ежемесячной оплате. Например, пакет PRO 3 стоимостью 5200 драмов предоставляет 1300 минут для звонков в Россию (Beeline) и во все сети Армении, Арцаха, США и Канады, 1300 SMS-сообщений и 20 ГБ высокоскоростного интернета – вместо прежних 200 сообщений и 7 ГБ интернета, также 10000 минут в мобильную сеть Beeline.
Абоненты пакетов PRO смогут неограниченно пользоваться мобильными приложениями WhatsApp, Facebook, Messenger, Zangi, Telegram без тарификации интернета.
К серии услуг PRO добавлен также новый пакет стоимостью 2300 драмов, который включает 400 минут для звонков в Россию (Beeline) и во все сети Армении, Арцаха, США и Канады, 400 SMS-сообщений, 5 ГБ интернета и 10000 минут в мобильную сеть Beeline.
«В Beeline мы внимательно относимся к пожеланиям всех абонентов. На основании обратной связи с корпоративными клиентами мы готовы предложить им реальную возможность оптимизации затрат. Исходя из потребностей бизнеса, клиент из 4 возможных вариантов PRO сможет выбрать тот тарифный план, который соответствует его бизнесу. Уверен, что наши партнеры по достоинству оценят эти новые возможности»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.