16:06 | 18.12.19 | Նորություններ | 13953
Կորպորատիվ հաճախորդների համար նախատեսված փաթեթները այժմ կոչվելու են «PRO»՝ PROգրեսիվ, PROդուկտիվ եւ PROֆեսիոնալ բիզնեսի համար։
Փաթեթները հնարավորություն կտան հաճախորդներին ստանալ ավելի շատ ինտերնետ, րոպեներ եւ հաղորդագրություններ նույն ամսավճարի դիմաց։ Օրինակ՝ 5200 դրամ արժողությամբ «PRO 3» փաթեթը տրամադրում է 1300 րոպե դեպի ՌԴ(Beeline) եւ ՀՀ, ԼՂՀ, ԱՄՆ ու Կանադայի բոլոր ցանցեր, 1300 SMS-հաղորդագրություն եւ 20 ԳԲ գերարագ ինտերնետ նախկին 1200 րոպեների, 200 հաղորդագրությունների եւ 7 ԳԲ ինտերնետի փոխարեն, ինչպես նաեւ, 10000 րոպե դեպի Beeline բջջային ցանց՝ ներառված րոպեների սպառումից հետո:
«PRO» փաթեթների բաժանորդները WhatsApp, Facebook, Messenger, Zangi, Telegram բջջային հավելվածներից կօգտվեն անսահմանափակ՝ առանց ինտերնետի տարիֆիկացման:
«PRO» շարքին ավելացել է նաեւ նոր փաթեթ 2300 դրամ արժողությամբ, որն իր մեջ ներառում է 400 րոպե խոսելաժամանակ դեպի ՌԴ(Beeline) եւ ՀՀ, ԼՂՀ, ԱՄՆ ու Կանադայի բոլոր ցանցեր, 400 SMS-հաղորդագրություն, 5 ԳԲ ինտերնետ եւ 10000 րոպե դեպի Beeline բջջային ցանց՝ ներառված րոպեների սպառումից հետո։
«Beeline-ում մենք ուշադիր ենք մեր բոլոր հաճախորդների ցանկությունների նկատմամբ: Կորպորատիվ հաճախորդների հետ հետադարձ կապի հիման վրա մենք պատրաստ ենք առաջարկել իրենց ծախսերն օպտիմալացնելու իրական հնարավորություն: Բիզնեսի կարիքներից ելնելով՝ հաճախորդը «PRO» շարքի 4 հնարավոր տարբերակներից կարող է ընտրել իր բիզնեսին համապատասխան սակագնային փաթեթը։ Վստահ եմ, որ մեր գործընկերներն ըստ արժանվույն կգնահատեն այս նոր հնարավորությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

Beeline has announced that it has upgraded the range of Smart Business All Net post-paid tariff plans.
The plans, designed for corporate clients, will be called “PRO” now for PROgressive, PROductive and PROfessional business.
The upgraded plans offer more minutes, SMS texts and internet for the same fee. For instance, for AMD 5200 a month PRO 3 tariff plan 1300 free minutes of calls to Beeline Russia numbers and all networks in Armenia, Artsakh, the U.S. and Canada, as well as 1300 free SMS texts, 20GB high-speed internet and 10000 minutes of calls to Beeline mobile numbers after the main package of minutes is spared. Previously, this plan provided 1200 minutes, 200 texts and 7GB internet.
Subscribers of PRO plans can use WhatsApp, Facebook, Messenger, Zangi and Telegram apps without tariffication of the internet.
The PRO range now includes a new plan, which provides 400 minutes of calls to Beeline Russia numbers and all networks in Armenia, Artsakh, the U.S. and Canada, as well as 400 texts, 5GB internet and 10000 minutes of calls to Beeline numbers after the main package of free minutes is spared. The new plan costs AMD 2300.
“Beeline cares about the needs of all subscribers. Based on the feedback from our corporate clients, we are making an offer that can really optimize their expenses. Our corporate clients can choose among 4 PRO plans according to the needs of their business. I am certain our partners will appreciate this upgrade,” said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.