16:30 | 20.12.19 | Նորություններ | 16274
Հետվճարային սակագնային փաթեթների շարքը բիզնեսին առաջարկում է փաթեթում ներառված խոսելաժամանակ ՀՀ եւ Ռուսաստանի Beeline ցանցի հեռախոսահամարներին զանգահարելու համար, րոպեներ դեպի ՀՀ եւ ՌԴ այլ ցանցեր, Արցախի, ԱՄՆ-ի, Կանադայի բոլոր ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր, կարճ հաղորդագրություններ եւ ինտերնետ։
Փաթեթները ստեղծված են հատուկ այն բաժանորդների համար, ում հարկավոր է խոսելաժամանակի, կարճ հաղորդագրությունների եւ շարժական ինտերնետի մեծ փաթեթ։ Շարքը ներառում է 5 առաջարկ՝ 2000 դրամից մինչեւ 9000 դրամ ամսավճարով։
Օրինակ՝ «Business 4» սակագնային փաթեթը 7000 դրամ ամսավճարի դիմաց իր մեջ ներառում է 10 000 րոպե դեպի ՀՀ եւ ՌԴ Beeline բջջային ցանց, 500 րոպե դեպի ՀՀ եւ ՌԴ այլ ցանցեր, Արցախի, ԱՄՆ-ի, Կանադայի բոլոր ֆիքսված եւ բջջային ցանցեր, 500 հաղորդագրություն դեպի ՀՀ եւ Արցախի բոլոր բջջային ցանցեր եւ 20 ԳԲ գերարագ ինտերնետ։
«Մեզ համար շատ կարեւոր է շահավետ առաջարկներով հանդես գալ ոչ միայն ֆիզիկական, այլ նաեւ կորպորատիվ հաճախորդների համար։ Այս պատճառով հատուկ իրավաբանական անձանց համար մենք մշակել ենք «Business» սակագնային փաթեթների ունիվերսալ շարք։ Յուրաքանչյուր հաճախորդ, իր բիզնես կարիքներից ելնելով, հաստատապես կգտնի տրամադրվող 5 տարբերակներից նախընտրելի փաթեթը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

16:30 | 20.12.19 | Новости | 16178
Серия постоплатных бизнес-тарифов предлагает корпоративным клиентам минуты для звонков в Армению и Россию (Beeline и другие сети), на все фиксированные и мобильные сети Арцаха, США, Канады, короткие сообщения и интернет.
Серия включает 5 предложений – за ежемесячную плату от 2000 до 9000 драмов.
Например, тарифный план Business 4 за ежемесячную плату 7000 драм включает: 10 000 минут для мобильных звонков в Армению и Россию (Beeline) , 500 минут на звонки в другие сети Армении и России и на все фиксированные и мобильные сети Арцаха, США, Канады, 500 сообщений на мобильные сети Армении и Арцаха, 20 ГБ высокоскоростного интернета.
«Для нас важно представлять выгодные предложения не только физическим лицам, но и корпоративным клиентам. Поэтому для юридических лиц мы разработали универсальную серию тарифных планов Business. Каждый клиент, исходя из своих бизнес потребностей, из 5 предложенных тарифных планов сможет выбрать наиболее подходящий»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.