16:12 | 05.03.20 | Նորություններ | 11771
Գարնան տոներին ընդառաջ Ucom-ն առաջարկում է ձեռք բերել նախընտրելի մոդելը՝ սմարթֆոնների լայն տեսականուց։
Մասնավորապես, 4 հիմնական տեսախցիկով Xiaomi Redmi Note 8T սմարթֆոնը 80 800 դրամով ձեռք բերելու դեպքում Ucom շարժական կապի u Կանխավճարային եւ Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային ձայնային ծառայությունների նոր եւ առկա բաժանորդները կստանան 2 անգամ շատ ինտերնետ՝ առանց որեւէ պարտավորության։
Գիգաբայթերը կկրկնապատկվեն՝ կախված ընտրված սակագնային պլանում առկա ներառումներից։ Մասնավորապես՝ u Կանխավճարային ծառայության բաժանորդները հնարավորություն ունեն ստանալու մինչեւ 12 ԳԲ ինտերնետի ծավալ, իսկ Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս ծառայության բաժանորդները կարող են ստանալ մինչեւ 90 ԳԲ ինտերնետ ծավալ 2 տարի շարունակ։
«Ինչպես միշտ, գարնան տոներին ընդառաջ Ucom շարժական կապի ձայնային բաժանորդները կարող են ոչ միայն ձեռք բերել չորս հիմնական տեսախցիկով, 6.3 դյույմ ամբողջական էկրանով, հզոր մարտկոցով, արագ լիցքավորման հնարավորությամբ եւ NFC –ով Xiaomi Redmi Note 8T սմարթֆոնը, այլեւ ներկայացված բրենդերի ամենալայն տեսականուց՝ ցանկացած սմարթֆոն։ Մենք կարեւորում ենք մեր բաժանորդների՝ իրենց մտերիմների հետ մշտապես կապի մեջ մնալու ցանկությունը եւ բոլոր սմարթֆոնների հետ կրկնակի գիգաբայթեր ենք տրամադրում»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ առաջարկը գործում է ցանկացած սմարթֆոն ինչպես կանխիկ, այնպես էլ ապառիկ ձեռք բերելու դեպքում։

16:12 | 05.03.20 | Новости | 11794
В преддверии весенних праздников компания Ucom предлагает не упустить возможность поделиться красотой и приобрести предпочитаемую модель из широкого ассортимента смартфонов.
В частности, в случае приобретения смартфона Xiaomi Redmi Note 8T с 4-мя основными камерами за 80 800 драмов, новые и текущие абоненты голосовых тарифных планов uПредоплатный и постоплатной услуги Ucom Универсал/ Универсал Плюс получат в 2х больше интернета без каких бы то ни было обязательств.
Гигабайты будут удвоены в зависимости от объема вложений выбранного абонентом тарифного плана. В частности, абоненты услуги uПредоплатный смогут получить до 12 ГБ интернета, а абоненты постоплатой услуги Универсал/ Универсал Плюс имеют возможность получать до 90 ГБ в течение 2-х лет.
«Как всегда, в преддверии весенних праздников абоненты мобильных услуг Ucom могут приобрести не только смартфон Xiaomi Redmi Note 8T, оснащенный 4-мя основыми камерами, 6,3-дюймовым экраном, возможностью быстрой зарядки мощного аккумулятора и NFC, но и любой другой из самого широкого ассортимента популярных брендов. Мы ценим желание абонентов всегда оставаться на связи со своими близкими, поэтому в дополнение к любому смартфону предоставляем двойной объем гигабайтов», - отметил соучредитель и генеральный директор компании Ucom Айк Есаян.
Отметим также, что предложение действительно при покупке любого смартфона, как наличными, так и в кредит.