16:12 | 05.03.20 | Նորություններ | 11771
Գարնան տոներին ընդառաջ Ucom-ն առաջարկում է ձեռք բերել նախընտրելի մոդելը՝ սմարթֆոնների լայն տեսականուց։
Մասնավորապես, 4 հիմնական տեսախցիկով Xiaomi Redmi Note 8T սմարթֆոնը 80 800 դրամով ձեռք բերելու դեպքում Ucom շարժական կապի u Կանխավճարային եւ Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս հետվճարային ձայնային ծառայությունների նոր եւ առկա բաժանորդները կստանան 2 անգամ շատ ինտերնետ՝ առանց որեւէ պարտավորության։
Գիգաբայթերը կկրկնապատկվեն՝ կախված ընտրված սակագնային պլանում առկա ներառումներից։ Մասնավորապես՝ u Կանխավճարային ծառայության բաժանորդները հնարավորություն ունեն ստանալու մինչեւ 12 ԳԲ ինտերնետի ծավալ, իսկ Ունիվերսալ/ Ունիվերսալ Պլյուս ծառայության բաժանորդները կարող են ստանալ մինչեւ 90 ԳԲ ինտերնետ ծավալ 2 տարի շարունակ։
«Ինչպես միշտ, գարնան տոներին ընդառաջ Ucom շարժական կապի ձայնային բաժանորդները կարող են ոչ միայն ձեռք բերել չորս հիմնական տեսախցիկով, 6.3 դյույմ ամբողջական էկրանով, հզոր մարտկոցով, արագ լիցքավորման հնարավորությամբ եւ NFC –ով Xiaomi Redmi Note 8T սմարթֆոնը, այլեւ ներկայացված բրենդերի ամենալայն տեսականուց՝ ցանկացած սմարթֆոն։ Մենք կարեւորում ենք մեր բաժանորդների՝ իրենց մտերիմների հետ մշտապես կապի մեջ մնալու ցանկությունը եւ բոլոր սմարթֆոնների հետ կրկնակի գիգաբայթեր ենք տրամադրում»,- նշել է Ucom ընկերության համահիմնադիր եւ գլխավոր տնօրեն Հայկ Եսայանը։
Հավելենք, որ առաջարկը գործում է ցանկացած սմարթֆոն ինչպես կանխիկ, այնպես էլ ապառիկ ձեռք բերելու դեպքում։

16:12 | 05.03.20 | News | 11738
On the eve of spring holidays, Ucom offers to benefit from the opportunity of sharing the beauty and acquire the most preferred model from a wide range of smartphones.
In particular, in case of acquiring Xiaomi Redmi Note 8 T smartphone equipped with 4 main cameras at 80 800 AMD all new and existing uPrepaid and Universal/ Universal Plus Postpaid voice services subscribers will get x2 more internet without any obligations.
Gigabytes will be doubled depending on the inclusions of a particular tariff plan. Thus, uPrepaid subscribers can get up to 12 GB of internet volume, while the Universal/ Universal Plus subscribers have a chance to receive up to 90 GB during 2 consecutive years.
“As always, ahead of spring holidays, Ucom mobile customers can not only acquire a 4 main camera, 6.3-inch full screen, powerful battery equipped, fast charging and NFC-enabled Xiaomi Redmi Note 8 T smartphone, but also choose one from the widest range of other brands. For us, it is important that you benefit from every opportunity of staying in touch with your close ones, hence we offer x2 more gigabytes with any smartphone bought at Ucom”, said Hayk Yesayan, the co-founder and Director General at Ucom.