16:57 | 20.03.20 | Նորություններ | 88185
«Ռոստելեկոմ»-ը, հոգ տանելով բաժանորդների հարմարավետության մասին, շարունակում է նոր անակնկալներ մատուցել եւ ապահովել նրանց ժամանցը տանը:
Այսուհետ ընկերության Սմարթ հեռուստատեսության բոլոր բաժանորդները հնարավորություն կունենան դիտելու Ֆիլմադարանի բոլոր ֆիլմերն ու սերիալները՝ առանց հավելյալ վճարի:
Առաջարկը գործում է մինչեւ ապրիլի 15-ը ներառյալ:
«Ստեղծված արտակարգ իրավիճակում շատ կարեւոր է հնարավոր բոլոր ռեսուրսներից արդյունավետ օգտվել՝ հաճելին օգտակարի հետ համատեղելու նպատակով,»- նշել են ընկերությունում:
Հիշեցնենք, որ մարտի 13-ից ընկերության ՍՄԱՐԹ հեռուստատեսության բոլոր ժամանցային եւ մանկական հեռուստաալիքները հասանելի են բոլոր բաժանորդների համար՝ մինչեւ ապրիլի 15-ը ներառյալ:

16:57 | 20.03.20 | News | 87270
Rostelecom has announced that in order to make the situation more comfortable for subscribers, the company continues making new offers for subscribers’ entertainment.
Starting from today, all Rostelecom Smart TV subscribers can access the unlimited collection of films and TV series without additional payment.
The offer is valid until April 15 inclusive.
“Given the state of emergency, it is important to efficiently use all resources to combine business and pleasure,” the company said.
On March 13, Rostelecom made all entertainment and children’s channels on Smart TV accessible to all subscribers until April 15 inclusive.