17:41 | 07.05.20 | Նորություններ | 13807
Ինչպես եւ շատ միջազգային կազմակերպություններ, Հայաստանում Beeline-ն իրականացնում է վճարվող ստաժավորման ծրագիր ուսանողների համար, եւ այս տարի 3G՝ «Երրորդ սերունդ» ծրագրին մասնակցելու համար արդեն ընդունվում են հայտեր:
Ծրագրի շրջանակում ստաժավորումը տեւում է 11 ամիս. այդ ընթացքում ուսանողների հետ կնքվում է ծառայությունների մատուցման պայմանագիր, եւ նրանք մասնակցում են ընկերությունում իրականացվող իրական նախագծերին՝ տվյալ ծառայության մենեջերի ղեկավարությամբ, ստանում են աշխատավարձ եւ այլ առավելություններ, ինչպես նաեւ նրանց աշխատանքային գրաֆիկը հարմարեցվում է դասացուցակին:
Նշենք, որ 12 տարիների ընթացքում ծրագրին մասնակցել են շուրջ 160 ուսանողներ, ովքեր աշխատանքային փորձ են ձեռք բերել Հայաստանի առաջատար ընկերություններից մեկի ամենատարբեր ստորաբաժանումներում՝ տեխնիկական, ՏՏ, կոմերցիոն, իրավաբանական եւ այլն: Մասնակիցների շուրջ 50%-ը հետագայում աշխատանքի առաջարկ են ստացել ընկերությունից:
«Beeline-ը Հայաստանի խոշորագույն ընկերություններից մեկն է եւ միջազգային մեծ կորպորացիայի մաս, վստահ եմ, որ նման տեղում առաջին աշխատանքային փորձ ստանալը հիանալի հնարավորություն է: Կարծում եմ, երիտասարդ մասնագետները կգնահատեն մեր զարգացած կորպորատիվ մշակույթը եւ կկարողանան իրենց վառ գաղափարներով էլ ավելի լավը դարձնել մեր աշխատանքն ու մատուցվող ծառայությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«3-րդ սերունդ» ստաժավորման ծրագրի մասնակցության դիմումներն ընդունվում են մինչեւ 2020թ. մայիսի 31-ը: Դիմելու համար անհրաժեշտ է լրացնել ստաժավորման ծրագրի հարցաթերթիկն այստեղ եւ ուղարկել այն ինքնակենսագրականի հետ (CV/Resume) student@beeline.am էլ. հասցեով։

17:41 | 07.05.20 | Новости | 13519
Beeline в Армении осуществляет оплачиваемую программу стажировки для студентов. Прием заявок на участие в программе 3G «Третье поколение» этого года уже стартовал.
Стажировка в рамках программы длится 11 месяцев, студенты принимают участие в реализации реальных программ компании под руководством менеджера данной услуги. С участниками стажировки заключается договор, и они получают зарплату. Рабочий график студентов составляется с учетом их расписания занятий.
Отметим, что в течение 12 лет в программе принимали участие около 160 студентов. Около 50% участников в дальнейшем получили предложение о работе в компании.
«Beeline является одной из крупнейших компаний Армении и частью международной корпорации. Уверен, молодые специалисты оценят нашу развитую корпоративную культуру и благодаря своим ярким идеям сделают лучше нашу работу и предоставляемые услуги»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Заявки на участие в программе стажировки «3-е поколение» принимаются до 31 мая 2020 г. Чтобы подать заявку, необходимо заполнить бланк здесь и отправить его с автобиографией (CV/Resume) по электронному адресу student@beeline.am.