10:49 | 27.05.20 | Նորություններ | 19366
Beeline-ը հայտարարել է կորպորատիվ հաճախորդների համար լոկալ ցանցի կառուցման, սերվերային եւ ցանցային սարքավորումների տեղադրման եւ միացման ծառայության մեկնարկի մասին:
Այն հասանելի կլինի «Կորպորատիվ Ինտերնետ» կամ «Կորպորատիվ VPN» ծառայություններին միանալու դեպքում։
Ներքին ցանցը կունենա մեկ տարի սպասարկման երաշխիքային ժամկետ եւ հնարավորություն կտա՝ միավորել եւ համատեղ օգտագործել համակարգչային ցանցը, սերվերները, տպիչները եւ այլ սարքեր, միավորել տեղեկատվական ծառայությունները մեկ համակարգի մեջ, նվազագույնի հասցնել ցանցի կառավարման եւ պահպանման ծախսերը, ապահովել ցանցի աշխատանքի բարձր հուսալիությունն ու հասանելիությունը, ապահովել սպասարկման բարձր որակ՝ տարբեր ծրագրային հավելվածների օգտագործման դեպքում։
«Beeline-ում մենք շատ ենք կարեւորում հաճախորդների կողմից մեր ծառայությունների օգտագործումն ավելի հարմարավետ դարձնելը։ Նախկինում «Կորպորատիվ Ինտերնետ» կամ «Կորպորատիվ VPN» ծառայություններին միանալու համար հաճախորդը ներքին ցանցը պետք է կառուցեր սեփական ուժերով: Այժմ բիզնես հաճախորդներն անհրաժեշտություն չունեն դիմելու երրորդ կողմին, Beeline-ի աշխատակիցները կկատարեն ամբողջական ծառայության տրամադրումը, ցանցային աշխատանքները, վերջնական միացումներն ու թեստավորումը»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
Ծառայությունը հասանելի է 12/18/24 ամիս պայմանագրի կնքման դեպքում։
Լրացուցիչ տեղեկություններ կորպորատիվ հաճախորդները կարող են ստանալ www.beeline.am/B2B կայքում, աշխատանքային ժամերին զանգահարելով 010700700 համարին, կամ հաղորդագրություն ուղարկելով Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Business էջին։ Դիմումի ներկայացման համար հասանելի է նաեւ corp@beeline.am էլ. Փոստի հասցեն:

10:49 | 27.05.20 | Новости | 19427
Beeline объявляет о запуске услуги по размещению и подключению к серверным и сетевым устройствам при построении локальной сети для корпоративных клиентов.
Услуги будут доступны в случае подключения к услугам «Корпоративный Интернет» или «Корпоративный VPN».
Сеть будет иметь годичный гарантийный срок и позволит объединить и совместно использовать компьютерную сеть, серверы, принтеры и другие устройства, объединить информационные услуги в одну систему, свести к минимуму расходы на управление и сохранение сети, обеспечить высокую надежность и доступность, высокое качество обслуживания в случае использования различных программных приложений.
«В Beeline мы придаем большое значение удобству наших клиентов. Ранее для подключения к услугам «Корпоративный интернет» или «Корпоративный VPN» клиент должен был самостоятельно построить внутреннюю сеть. Отныне корпоративным клиентам не нужно обращаться к третьей стороне, сотрудники Beeline обеспечат полное обслуживание, сетевые работы, окончательное подключение и тестирование»,- отметил гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Услуга доступна в случае подписания контракта на 12/18/24 месяца.
Дополнительная информация для корпоративных клиентов доступна на сайте www.beeline.am/B2B, по номеру  010700700  или на странице Beeline Business в Facebook. Для приема заявок доступен также адрес электронной почты corp@beeline.am.