11:25 | 14.12.22 | Նորություններ | 13264
Ամերիկաբնակ հայազգի Անի եւ Հովիկ Սաֆոյանների հիմնադրած SADA ընկերության անվտանգության լուծումներն հասանելի են դարձել Google Cloud Marketplace-ում:
Առաջարկվող պրոդուկտները հնարավորություն կտան ընկերություններին 24/7 ռեժիմով իրականացնել անվտանգության մոդելներ, բարելավել անվտանգությունը եւ տիրապետել տվյալների վերլուծության՝ առանց իրենց թիմերն ընդլայնելու։
SADA-ն Google Cloud Marketplace-ում ներկայացրել է 3 պրոդուկտ, որոնք ամբողջությամբ իրականացվում, կառավարվում եւ աջակցվում են ընկերության կողմից․
• User and App Protection-ը կբարելավի Google Cloud-ի reCAPTCHA Enterprise-ի օգտագործումը։ Այն կտրամադրի ինտեգրացիայի ծառայություններ, լրացուցիչ տվյալների վերլուծություն, անվտանգության մոնիթորինգ։
• Cloud Native Access Control-ն ապահովում է անվտանգ մուտք դեպի կարեւոր հավելվածներ եւ ծառայություններ, հեշտացնում է ադմինիստրատորների եւ օգտատերերի աշխատանքը։
• Cloud Security Posture Management-ը թույլ է տալիս թիմերին տեսնել եւ կառավարել ամպային տիրույթում աշխատելու ընթացքում ի հայտ եկած անվտանգության սխալ կոնֆիգուրացիաները եւ սպառնալիքները։
5 տարի անընդմեջ Google Cloud-ի Տարվա գործընկեր ճանաչված SADA-ն բազմաթիվ այլ նվաճումներ է գրանցել. 15 տարի շարունակ ընդգրկվել է Inc. ամսագրի ԱՄՆ ամենաարագ աճող 5000 մասնավոր ընկերությունների եւ 3 տարի անընդմեջ՝ Inc.-ի Ամերիկայի լավագույն աշխատատեղերի ցուցակներում։

11:25 | 14.12.22 | News | 13299
SADA, a company founded by Armenians living in the US Annie and Hovig Safoian, has announced that three of its security solutions are now available on Google Cloud Marketplace.
The product offerings will allow companies to implement 24/7 security models, improve security posture, and provide valuable data insights, without expanding in-house technology teams.
The first is User and App Protection which enhances the value of Google Cloud’s reCAPTCHA Enterprise product by providing integration services, additional data insights, security monitoring, tuning capabilities, and continuous support for integrated applications. The next is Cloud Native Access Control which provides secure access to critical apps and services, simplifies the experience for admins and users, and modernizes and improves security posture. Finally, Cloud Security Posture Management enables teams to get full visibility and management of security misconfigurations and threats across their entire organization, powered by Google Cloud’s Security Command Center Premium.
A five-time Google Cloud Partner of the Year award recipient, SADA has achieved numerous accolades, including the 2021 Google Cloud Sales Partner of the year - North America, the Inc. 5000 Honoree list of America's Fastest-Growing Private Companies 15 times, and Inc. Magazine's list of Best Workplaces three years in a row.