17:02 | 15.06.23 | Նորություններ | 16958
Որպես Apple ընկերության պաշտոնական վերավաճառողը Հայաստանում՝ Ucom-ն իր հաճախորդներին հնարավորություն է ընձեռել ձեռք բերել մի շարք Apple խելացի ժամացույցներ եւ AirPods անլար ականջակալներ՝ ապառիկի հատուկ պայմաններով։
Ucom հատուկ ապառիկի հնարավորությունը գործում է մինչեւ հուլիսի 2-ը, մինչեւ 36 ամիս մարման ժամկետով` սկսած 0% կանխավճարից, 0% տարեկան տոկոսադրույքից եւ 0% սպասարկման վճարից առաջին 12 ամսվա համար:
«Ucom-ի ոչ միայն կորպորատիվ, այլեւ անհատ բաժանորդները մշտապես հնարավորություն ունեն ձեռք բերելու Apple ընկերության կողմից արտադրվող ապրանքատեսակների նորագույն մոդելները թե՛ Ucom-ի սպասարկման կենտրոններում, թե՛ առցանց», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ինչպես եւ սովորական սպասարկման սրահ այցելելիս, այնպես էլ Ucom-ի ինտերնետ-խանութում ապառիկի դիմել կարող են 21-60 տարեկան ՀՀ քաղաքացիները։ Առցանց ապառիկը ձեւակերպելուց առաջ իրականացվում է առցանց հարցում, կատարվում է անձնական տվյալների նույնականացում, ինչից հետո բանկային համակարգը վայրկյանների ընթացքում հաստատում կամ մերժում է վարկի տրամադրումը։ Առցանց ապառիկը ձեւակերպվում է «Յունիբանկ» ԲԲԸ կողմից, ընդ որում՝ նույն պայմաններով, որոնք գործում են նաեւ Ucom վաճառքի եւ սպասարկման կենտրոն այցելելու դեպքում։

17:02 | 15.06.23 | Новости | 16942
Будучи официальным реселлером Apple, компания Ucom предоставила своим абонентам возможность пробрести ряд смарт-часов Apple и беспроводных наушников AirPods по специальным условиям кредитования.
Специальная возможность кредитования в Ucom действует до 2 июля, предлагая срок погашения до 36 месяцев, начиная от 0% предоплаты, 0% годовой процентной ставки и 0% платы за обслуживание в течение первых 12 месяцев.
«Не только корпоративные, но и индивидуальные абоненты Ucom всегда имеют возможность приобрести новейшие модели товаров производства компании Apple как в центрах обслуживания абонентов Ucom, так и онлайн», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Как при посещении обычного центра обслуживания абонентов Ucom, так и в интернет-магазине Ucom оформить кредит могут граждане РА в возрасте от 21 до 60 лет. При подаче заявки на оформление онлайн кредита производится онлайн-запрос, осуществляется идентификация введенных личных данных, после чего банковская система автоматически одобряет или отказывает в выдаче кредита в течение нескольких секунд. Онлайн кредит оформляется со стороны ОАО «Юнибанк», причем на тех же условиях, что и при посещении центра обслуживания абонентов Ucom.