16:18 | 27.07.23 | Նորություններ | 21285
EasyPay-ը ներկայացրել «Հրավիրիր ընկերոջդ» գործառույթը easywallet հավելվածում: Նոր գործառույթի նպատակը օգտատերերին պարգևատրելն է՝ միաժամանակ խթանելով թվային վճարումների պարզությունն ու առավելություններն ավելի լայն լսարանի համար:
«Հրավիրիր ընկերոջդ» գործառույթի միջոցով easywallet-ի օգտատերերն այժմ հնարավորություն ունեն վաստակել 1000 easycoin յուրաքանչյուր հաջողված ուղղորդման համար (1 easycoin = 1 դրամ): Իսկ հրավիրված ընկերները կստանան 500 easycoin բոնուս՝ որպես ջերմ ընդունելություն easywallet համայնք:
Այս գործառույթի առանձնահատկությունն այն է, որ օգտատերերն ունեն անսահմանափակ հնարավորություն ուղղորդել այնքան ընկերներ, որքան ցանկանում են: Կիսվելով իրենց հրավերի անհատական հղումներով՝ օգտատերերը կարող են հրավիրել ընկերներին և ընտանիքի անդամներին միանալ easywallet համայնքին՝ ի վերջո ստեղծելով օգտատերերի ցանց, որն օգտվում է թվային վճարումների հարմարավետությունից և առավելություններից:
«Մենք ուրախ ենք «Հրավիրիր ընկերոջդ» գործառույթը easywallet հավելվածում ներկայացնելու համար»,- ասել է EasyPay-ի մարքեթինգի տնօրեն Տիգրան Պարսեղյանը։ «Այն ոչ միայն պարգևատրում է մեր հավատարիմ օգտատերերին, այլև թույլ է տալիս նրանց կիսվել easywallet-ի առավելություններով իրենց շրջապատի հետ: Մենք հավատում ենք, որ այս գործառույթը կխրախուսի ավելի մեծ թվով անհատների անցնել թվային վճարումների՝ խթանելով ֆինանսական գրագիտությունը Հայաստանում»:
«EasyPay-ը շարունակում է իր հաճախորդին առաջարկել նորարարական լուծումներ, որոնք կպարզեցնեն ֆինանսական գործարքները և կբարելավեն օգտատերերի ընդհանուր փորձառությունը: «Հրավիրիր ընկերոջդ» գործառույթը վկայում է EasyPay-ի՝ իր օգտատերերին պարգևատրելու նվիրվածության մասին՝ միաժամանակ խրախուսելով թվային վճարումների աճը Հայաստանում»,- ասված է ընկերության հաղորդագրության մեջ:
Լրացուցիչ տեղեկությունների համար օգտատերերը կարող են այցելել invite.easypay.am կայք, որտեղ կգտնեն մանրամասն հրահանգներ և լրացուցիչ տեղեկություններ ընկերներին ուղղորդելու և պարգևներ վաստակելու մասին։

16:18 | 27.07.23 | Новости | 21293
EasyPay представила функцию "Пригласи друга" в своем приложении easywallet. Новая функция призвана вознаграждать пользователей и одновременно продвигать удобство и преимущества цифровых платежей для более широкой аудитории.
С помощью функции "Пригласи друга", у пользователей EasyPay теперь есть возможность получить 1000 easycoin-ов за каждое успешное приглашение друга (1 easycoin = 1 драм). Приглашенные друзья также получат бонус в размере 500 easycoin-ов как теплый прием в семью easywallet.
Отличительной особенностью этой функции является то, что нет лимита на число друзей, которых может пригласить пользователь. Чем больше приглашений, тем больше вознаграждений.
Для приглашения пользователи могут поделиться своей уникальной ссылкой через различные коммуникационные каналы, приглашая своих друзей и родственников присоединиться к сообществу easywallet, создавая сеть пользователей, которые пользуются удобством и преимуществами цифровых платежей.
"Мы рады представить функцию “Пригласи друга” в нашем приложении easywallet",- заявил директор по маркетингу компании EasyPay Тигран Парсегян. "Она не только вознаграждает наших пользователей, но и дает им возможность поделиться преимуществами easywallet со своим кругом общения. Мы считаем, что эта функция будет стимулировать больше людей совершать цифровые платежи, способствуя развитию финансовой грамотности в Армении".
«EasyPay продолжает предоставлять инновационные решения, упрощающие финансовые транзакции и улучшающие пользовательский опыт. Функция "Пригласи друга" является свидетельством приверженности EasyPay вознаграждать своих пользователей и одновременно стимулировать развитие цифровых платежей в Армении»,- говорится в пресс-релизе компании.
Получить более подробную информацию пользователи могут на странице invite.easypay.am, где предоставлены подробные инструкции, советы и дополнительная информация о том, как пригласить друзей и получить вознаграждение.