11:05 | 07.12.23 | Նորություններ | 22327
Դեկտեմբերի 5-ից մինչեւ 2024 թ. հունվարի 31-ը Ucom-ից հնարավոր է ձեռք բերել Samsung Galaxy A54 սմարթֆոնն ու օգտվել մի շարք առավելություններից:
«Ucom-ը մեր հաճախորդներին լավագույն հնարավորություններից մեկն է ընձեռում: Samsung Galaxy A54 սմարթֆոնը հրաշալի հնարավորություն կստեղծի օգտվել որակյալ կապից ու ինտերնետից, լինել անխափան կապի մեջ ձեր հարազատների, ընկերների հետ»,- նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Ամսական վճարելով ընդամենը 4580 դրամ՝ հաճախորդները կարող են ձեռք բերել Samsung Galaxy A54 128GB սմարթֆոնը եւ ստանալ Samsung ապրանքանիշի արագ լիցքավորիչ, ինչպես նաեւ Level Up 1800 կանխավճարային փաթեթ՝ առաջին ամիսն անվճար:
Ապառիկ գնման դեպքում գործում են հատուկ պայմաններ՝ 0% տոկոսադրույք, 0% սպասարկման վճար, 0% կանխավճար, որի շնորհիվ գնորդները կխնայեն 19 590 դրամ: Սմարթֆոնը ջրակայուն է, ունի Super AMOLED գերամուր էկրան, որով գույները արտապատկերվում են վառ երանգներով, եւ Multi-տեսախցիկներ, ինչը հնարավոր է դարձնում բաց չթողնել ու ֆիքսել կարեւոր պահերը:

11:05 | 07.12.23 | Новости | 20903
При покупке в Ucom с 5 декабря 2023 года по 31 января 2024 года смартфона SamsungGalaxyA54 Вы получите целый ряд преимуществ.
«Ucom предлагает своим клиентам одну из интереснейших возможностей. Приобретая смартфон SamsungGalaxyA54, Вы получаете замечательную возможность пользоваться качественной связью и интернетом, быть в постоянном контакте с Вашими родственниками и друзьями», - отметил генеральный директор Ральф Йирикян.
За ежемесячную плату всего в 4580 драмов покупатели смогут приобрести смартфон SamsungGalaxyA54 128ГБ и получить фирменное быстрое зарядное устройство, а также предоплаченный тарифный план LevelUp 1800 с первым бесплатным месяцем подключения.
При покупке в рассрочку действуют особые условия: 0% процентная ставка, 0% - стоимость обслуживания, 0% - предоплата, благодаря чему покупатели смогут сэкономить 19 590 драмов. Смартфон водонепроницаем, имеет сверхпрочный экран SuperAMOLED, отображающий ярчайшие цвета, и Multi-камеры, позволяющие запечатлеть на память важные моменты жизни.