17:49 | 12.12.23 | Նորություններ | 23958
Ucom-ը շարունակում է առաջարկների շքերթը: Այս անգամ Ucom-ն առաջարկում է մինչեւ դեկտեմբերի 31 միանալ Unity 9,000 փաթեթին եւ ստանալ մինչեւ 150 ՄԲ/վրկ տան ինտերնետ, 210-ից ավելի TV ալիք, շարժական կապի ներառումներ՝ 1,000 րոպե տեղական ցանցեր, 20GB ինտերնետ՝ ընդամենը 8,000 դրամով։
«Այս առաջարկն ամանորյա հրաշալի նվեր է մեր հայրենակիցներին, տոնական, հանգստյան օրերին եւ ընդհանրապես, բոլոր օրերին վայելելու տոնական հաղորդումները լավագույն որակով, շնորհավորել հարազատներին, բարեկամներին ու ընկերներին ամենաարագ տնային ինտերնետ կապի միջոցով: Իսկ ամենուր հասանելիությունը լավագույնս ապահովելու համար մենք ոչ մի վայրկյան չենք դադարում կատարելագործվել»,-նշել է Ucom գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Օրեր առաջ հաճախորդներին հասանելի էր դարձել ներկայանալի հեռախոս ձեռք բերելու շահավետ առաջարկը: Ամսական վճարելով ընդամենը 4,580 դրամ՝ հաճախորդները կարող են ձեռք բերել Samsung Galaxy A54 128GB սմարթֆոնը եւ ստանալ Samsung ապրանքանիշի արագ լիցքավորիչ, ինչպես նաեւ Level Up 1800 կանխավճարային փաթեթ՝ առաջին ամիսն անվճար:
Ապառիկ գնման դեպքում գործում են հատուկ պայմաններ՝ 0% տոկոսադրույք, 0% սպասարկման վճար, 0% կանխավճար, որի շնորհիվ գնորդները կխնայեն 19,590 դրամ:

17:49 | 12.12.23 | News | 23988
Ucom continues the parade of Christmas offers. This time, Ucom offers to join the Unity 9,000 package until December 31 and get home internet up to 150 MB/s, more than 210 TV channels, mobile connection, which includes 1,000 minutes to local networks, and 20GB internet for only 8,000 AMD.
"This offer is a wonderful New Year's gift to our compatriots, to enjoy festive programs in the best quality during the holidays, on weekends and just every day; to congratulate relatives, friends and friends through the fastest home Internet connection. And in order to provide the best access everywhere, we do not stop improving for a single second," said Ucom Director General Ralph Yirikian.
It is worth noting that a few days ago, the profitable offer to purchase a presentable phone became available to customers. By paying only 4,580 AMD per month, customers can purchase the Samsung Galaxy A54 128GB smartphone and get a Samsung fast charger as well as Level Up 1800 prepaid package for free for the first month.
In case of installment purchase, special conditions apply: 0% interest rate, 0% service fee, 0% advance payment, thanks to which buyers will save 19,590 AMD. The smartphone is waterproof, has a Super AMOLED ultra-durable screen, which renders colors in bright tones, and multi-camera, enabling to capture and not to miss out on important moments.