17:49 | 12.12.23 | Նորություններ | 23958
Ucom-ը շարունակում է առաջարկների շքերթը: Այս անգամ Ucom-ն առաջարկում է մինչեւ դեկտեմբերի 31 միանալ Unity 9,000 փաթեթին եւ ստանալ մինչեւ 150 ՄԲ/վրկ տան ինտերնետ, 210-ից ավելի TV ալիք, շարժական կապի ներառումներ՝ 1,000 րոպե տեղական ցանցեր, 20GB ինտերնետ՝ ընդամենը 8,000 դրամով։
«Այս առաջարկն ամանորյա հրաշալի նվեր է մեր հայրենակիցներին, տոնական, հանգստյան օրերին եւ ընդհանրապես, բոլոր օրերին վայելելու տոնական հաղորդումները լավագույն որակով, շնորհավորել հարազատներին, բարեկամներին ու ընկերներին ամենաարագ տնային ինտերնետ կապի միջոցով: Իսկ ամենուր հասանելիությունը լավագույնս ապահովելու համար մենք ոչ մի վայրկյան չենք դադարում կատարելագործվել»,-նշել է Ucom գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը:
Օրեր առաջ հաճախորդներին հասանելի էր դարձել ներկայանալի հեռախոս ձեռք բերելու շահավետ առաջարկը: Ամսական վճարելով ընդամենը 4,580 դրամ՝ հաճախորդները կարող են ձեռք բերել Samsung Galaxy A54 128GB սմարթֆոնը եւ ստանալ Samsung ապրանքանիշի արագ լիցքավորիչ, ինչպես նաեւ Level Up 1800 կանխավճարային փաթեթ՝ առաջին ամիսն անվճար:
Ապառիկ գնման դեպքում գործում են հատուկ պայմաններ՝ 0% տոկոսադրույք, 0% սպասարկման վճար, 0% կանխավճար, որի շնորհիվ գնորդները կխնայեն 19,590 դրամ:

17:49 | 12.12.23 | Новости | 24002
Ucom представляет парад новых рождественским предложений. На этот раз компания Ucom предлагает до 31 декабря подключиться к пакету Unity 9000 и получить домашний интернет со скоростью до 150 МБ/с, более 210 телеканалов, пакет мобильной связи 1000 минут в местных сетях, 20 ГБ интернета всего за 8000 драмов.
«Данное предложение — прекрасный новогодний подарок нашим соотечественникам, для того чтобы они могли наслаждаться праздничными программами в лучшем качестве по праздникам и выходным, а также поздравлять родственников, друзей и знакомых через самое быстрое домашнее подключение к Интернету. И чтобы обеспечить лучшую связь везде, мы не прекращаем совершенствоваться ни на секунду», - заявил генеральный директор Ucom Ральф Йирикян.
Напомним, буквально несколько дней назад клиентам Ucom было представлено выгодное предложение на приобретение презентабельного телефона: заплатив всего 4580 драмов в месяц, покупатели смогут приобрести смартфон Samsung Galaxy A54 128 ГБ и получить быстрое зарядное устройство Samsung, а также предоплаченный пакет Level Up 1800, первый месяц бесплатно.
При покупке в рассрочку действуют особые условия: процентная ставка 0%, плата за обслуживание 0%, предоплата 0%, благодаря чему покупатели сэкономят 19 590 драмов. Смартфон водонепроницаем, имеет сверхпрочный экран Super AMOLED, передающий цвета в ярких тонах, и мультикамеру, чтобы не пропустить и запечатлить важные моменты.