12:12 | 10.04.24 | Նորություններ | 19339
Ucom ընկերությունը ներկայացրել է նոր առաջարկ․ Unity 12000 փաթեթը 12 ամսով բաժանորդագրվելու դեպքում կտրամադրվի 10 900 դրամով։
Այս ակցիայից օգտվելու համար անհրաժեշտ է բաժանորդագրվել մինչեւ մայիսի 31-ը ներառյալ։
Unity 12000 փաթեթի շրջանակում բաժանորդները կստանան անսահմանափակ ծավալով շարժական ինտերնետ, 1000 րոպե Հայաստանում, ԱՄՆ-ում եւ Կանադայում խոսելու համար, բարձր՝ մինչեւ 200 Մբ/վրկ արագությամբ ֆիքսված ինտերնետ ու նոր սերնդի Wi-Fi 6 սարք, ինչպես նաեւ 210 հեռուստաալիք դիտելու հնարավորություն։
Unity փաթեթների առանձնահատկությունն այն է, որ տրամադրում են շարժական ու ֆիքսված, կապ, ինչպես նաեւ հեռուստատեսություն մեկ փաթեթով, ինչը թույլ է տալիս բաժանորդներին խնայել ժամանակ եւ գումար։
«Մեր նպատակն է ծառայությունները բաժանորդների համար միաժամանակ դարձնել որակյալ, հասանելի ու հարմարավետ։ Այս ամեն ինչն ապահովելու համար մենք ոչ միայն ընդլայնում ու վերազինում ենք ցանցերը, այլեւ տարբեր ծառայությունները միավորող փաթեթներ ենք ստեղծում: Այսպես ծառայություններն ավելի մատչելի են ստացվում, վճարելու գործընթացն էլ ավելի հեշտ է լինում», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ակցիայից կարող են օգտվել բոլոր նրանք, ովքեր այս պահին որեւէ Unity փաթեթի բաժանորդ չեն։ Unity 12000 փաթեթը հասանելի է Երեւանի եւ այն մարզային բնակավայրերի բնակիչների համար, որտեղ գործում է Ucom-ի ֆիքսված ցանցը։

12:12 | 10.04.24 | Новости | 19391
Компания Ucom выступила с новым предложением: пакет Unity 12 000 доступен по цене 10 900 драмов при оформлении подписки на 12 месяцев.
Чтобы воспользоваться акцией, необходимо оформить подписку до 31 мая включительно.
В рамках пакета Unity 12 000 абоненты будут получать безлимитный доступ к мобильному интернету, 1000 минут разговоров в Армении, США и Канаде ежемесячно, а также фиксированный интернет со скоростью до 200 Мб/с., устройство нового поколения Wi-Fi 6 и 210 телеканалов.
Особенность пакетов Unity состоит в том, что они предоставляют доступ к разным услугам связи одновременно, что позволяет абонентам экономить время и средства.
«Наша цель – сделать наши услуги одновременно качественными, доступными и удобными. Чтобы обеспечить все это, мы не только расширяем и модернизируем сети, но и создаем пакеты, включающие разные услуги связи. Так мы делаем услуги более доступными, а процесс оплаты более простым», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Акция доступна для всех, кто не является абонентом ни одного из пакетов Unity. Пакет Unity 12 000 доступен жителям Еревана и других населенных пунктов, где действует фиксированная сеть Ucom.