16:36 | 08.07.24 | Նորություններ | 15289
Ucom ընկերությունը ներկայացրել է նոր ամառային առաջարկ՝ հատուկ «uTravel» ռոումինգ փաթեթ մատչելի գնով։
Նոր «uTravel 1 ԳԲ» ռոումինգ փաթեթը մշակվել է ընկերության բաժանորդների կողմից ամենապահանջված ուղղությունների համար, որոնք են Վրաստանը, ԱՄԷ-ն, Եգիպտոսը, Հունաստանը, Կիպրոսը եւ Մոնտենեգրոն: 7 օրյա ժամկետով տրամադրվող այս նոր՝ 1 ԳԲ փաթեթի համար բաժանորդները կվճարեն ընդամենը 1990 դրամ։ Փաթեթը հասանելի կլինի հուլիսի 4-ից մինչեւ սեպտեմբերի 4-ը։
Նշենք, որ փաթեթը գործում է Վրաստանում հասանելի բոլոր օպերատորների ցանցերում, իսկ մյուս երկրներում՝ համապատասխան օպերատորի ցանցին միանալու դեպքում։
«Եթե մեր բաժանորդներին պետք է որեւէ բան, մենք կանենք ամեն ինչ դա ապահովելու համար։ Բնականաբար, մեր բաժանորդներին պետք է կապի մեջ մնալ իրենց ընտանիքների եւ մտերիմների հետ հանգստի ընթացքում, նրանց հետ իրենց տպավորություններով ու արկածներով կիսվել, ինչի համար ինտերնետ է պետք։ Եվ մեր աշխատակիցները մշակել են այնպիսի լուծում, որը կապահովի այդ հնարավորությունը բարձր որակով ու հնարավորինս մատչելի գնով», - նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Հուլիսի 4-ից սեպտեմբերի 4-ը uTravel ռոումինգ փաթեթն ակտիվացնելով բաժանորդները ավտոմատ կերպով կմասնակցեն հատուկ խաղարկությանը եւ հնարավորություն կունենան ստանալ 300 նվերներից մեկը։
Փաթեթն ակտիվացնելուց հետո երկու շաբաթվա ընթացքում բաժանորդը կստանա կարճ հաղորդագրություն, որում կբացատրվի, թե ինչպես բաժանորդը կարող է ստուգել իր անհատական կոդը, այնուհետ խաղարկության արդյունքների ամփոփման օրվա վերաբերյալ կուղարկվի լրացուցիչ SMS հաղորդագրություն։ Հաղթողները կընտրվեն պատահականության սկզբունքով՝ Random.org առցանց հարթակի միջոցով։ Խաղարկության մասին ավելի մանրամասն տեղեկությունները կարելի է գտնել ընկերության կայքում։
Նշենք, որ մինչեւ Հայաստանից մեկնելը անհրաժեշտ է ակտիվացնել ռոումինգ ծառայությունը հավաքելով *121#: Իսկ փաթեթն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է հավաքել *121*31# կամ ակտիվացնել այն Ucom հավելվածի միջոցով:

16:36 | 08.07.24 | Новости | 15350
Ucom представляет своим абонентам новое летнее предложение: специальный роуминг-пакет uTravel по доступной цене.
Новый роуминг-пакет «uTravel 1 ГБ» разработан для самых популярных направлений среди абонентов — Грузии, ОАЭ, Египта, Греции, Кипра и Черногории. Подключив новый пакет, предоставляемый сроком на 7 дней, абоненты заплатят всего 1990 драмов за 1 ГБ интернета. Предложение доступно с 4 июля по 4 сентября.
Следует отметить, что пакет работает в сетях всех операторов, доступных в Грузии, а в других указанных странах – при подключении к сети соответствующего оператора.
«Если нашим абонентам что-то нужно, мы сделаем все возможное, чтобы это предоставить. Конечно, нашим абонентам во время отпуска важно оставаться на связи со своими семьями и близкими, делиться с ними своими впечатлениями, а для этого нужен интернет. Именно поэтому наши сотрудники разработали решение, которое предоставит им эти услуги в отличном качестве и по максимально доступной цене», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Следует отметить, что подключив роуминг-пакет uTravel с 4 июля по 4 сентября, абоненты автоматически примут участие в специальном розыгрыше и смогут получить один из 300 призов. В течение двух недель после активации пакета абонент получит текстовое сообщение с инструкциями о том, как можно получить персональный код, а затем дополнительное SMS-сообщение о дне розыгрыша. Победители будут выбраны случайным образом на онлайн-платформе Random.org. Более подробную информацию о розыгрыше можно найти на сайте компании.
Важно отметить, что услуги роуминга необходимо подключить перед поездкой, набрав короткий номер *121#. Чтобы активировать пакет uTravel наберите *121*31# или воспользуйтесь приложением Ucom.