14:53 | 25.07.24 | Նորություններ | 14332
Ucom ընկերությունը վերաբացել է Կոմիտաս 60 հասցեում գտնվող Ucom վաճառքի եւ սպասարկման նորացված եւ ավելի ընդարձակ դարձած կենտրոնը։
Վաճառքի եւ սպասարկման նորացված կենտրոնում բաժանորդները կարող են օգտվել ընկերության ֆիքսված, բջջային եւ ինտերնետ ծառայություններից, ստանալ խորհրդատվություն, ձեռք բերել հայտնի բրենդերի սմարթֆոններ, ականջակալներ, բարձրախոսներ, խելացի ժամացույցներ, Wi-Fi սարքեր, պլանշետներ եւ այլ սարքավորումներ։
Կոմիտաս 60 հասցեում գտնվող սպասարկման սրահից հուլիսի 25-ից հուլիսի 31-ը ցանկացած սմարթֆոն գնելիս բաժանորդները կստանան արտաքին մարտկոց (powerbank):
«Իհարկե, մեր աշխատանքի մեջ մեր առաջնահերթություն է սպասարկման եւ ծառայությունների որակը, բայց նաեւ մեզ համար կարեւոր է, որ բաժանորդները կարողանան այդ սպասարկումը ստանալ գեղեցիկ եւ բարեկարգ կենտրոններում։ Պակաս կարեւոր չէ նաեւ մեր աշխատակիցների հարմարավետությունն ու լավ աշխատանքային պայմանները»,- նշել է Ucom ընկերության գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։

14:53 | 25.07.24 | Новости | 14375
В обновленном центре можно получить доступ к услугам фиксированной, мобильной связи и интернета Ucom, получить консультацию наших сотрудников и приобрести различные устройства, такие как смартфоны, наушники, умные часы, планшеты и т. д.
С 25 по 31 июля клиенты, которые купят любой смартфон в центре продаж и обслуживания Ucom на Комитаса 60, получат в подарок пауэрбанк.
«Для нас приоритетом, конечно же, является качество наших услуг и обслуживания. Однако немаловажно, чтобы наши абоненты получали обслуживание в красивых и благоустроенных центрах. Не менее важны комфорт и хорошие условия труда наших сотрудников. Поэтому я рад пригласить всех посетить наш вновь открывшийся центр продаж и обслуживания», - сказал генеральный директор компании Ucom Ральф Йирикян.
Отметим, что Ucom имеет 78 центров продаж и обслуживания в Армении, 25 из которых расположены в Ереване.