13:40 | 25.09.24 | Նորություններ | 16178
Team Telecom Armenia-ն հայտարարել է ընկերության պատմության մեջ ցանցային ենթակառուցվածքների եւ ծրագրային ապահովման ամենամեծ արդիականացման ծրագրի մեկնարկի մասին:
Վերազինման աշխատանքները կսկսվեն սեպտեմբերի 30-ին՝ ժամը 20:00-ին եւ կավարտվեն հոկտեմբերի 1-ին՝ ժամը 15:00-ին։ Այս ժամանակահատվածում անհասանելի կլինեն վճարումները, այդ թվում՝ ընկերության գրասենյակներում, My Team հավելվածի, բանկային եւ երրորդ կողմի ծառայությունների միջոցով։ Հնարավոր է նկատվեն սահմանափակումներ բջջային, ֆիքսված կապի ու ինտերնետ ծառայություններում, ինչպես նաեւ My Team հավելվածի աշխատանքում։
Վերազինման արդյունքում կթարմացվեն ցանցային ու սերվերային սարքավորումները եւ ծրագրային ապահովումը, որը կառավարում է ընկերությունում առկա բոլոր այլ համակարգերն ու հաճախորդների սպասարկման ընթացքը։
Արդիականացման այս ծրագիրն իրականացվում է ծառայությունների ու սպասարկման որակը նոր մակարդակի բարձրացնելու նպատակով։
Հնարավոր անհարմարությունների համար ընկերությունը հայցում է բաժանորդների ներողամտությունը եւ շնորհակալություն հայտնում ըմբռնման համար։

13:40 | 25.09.24 | Новости | 16179
Team Telecom Armenia объявляет о проведении самой масштабной в истории компании модернизации сетевой инфраструктуры и программного обеспечения.
Работы по модернизации начнутся вечером 30 сентября в 20:00 и завершатся 1 октября в 15:00. В этом промежутке времени по всей стране будут недоступны платежи, в том числе в офисах компании, через приложение My Team, банковские и сторонние сервисы. Возможны прерывания в предоставлении услуг мобильной и фиксированной связи, интернета и работе приложения My Team.
По итогам переоснащения в компании обновится сетевое и серверное оборудование, а также программное обеспечение, которое координирует работу всех систем компании, в том числе, процесс обслуживания клиентов.
Модернизация реализуется с целью поднять качество услуг и обслуживания на качественно новый уровень.