14:51 | 15.12.25 | Նորություններ | 10881
Ucom-ի եւ Armflix-ի համատեղ արտադրությամբ ստեղծված նոր բազմասերիանոց «13 Վայրկյան» ֆիլմի փակ ցուցադրությունն է տեղի ունեցել «Կինոպարկ»-ում։
Նոյեմբերի 18-ից ֆիլմը հասանելի է Uplay հարթակի բաժանորդների համար։
«13 Վայրկյան»-ը միախառնում է դետեկտիվ եւ կատակերգական ժանրերը՝ ներկայացնելով դինամիկ ու հետաքրքրաշարժ պատմություն։ Սերիալը ներառում է 16 մաս, գլխավոր դերերում հանդես են գալիս սիրված դերասաններ Մկրտիչ Արզումանյանը եւ Լիանա Վանոյանը։
Պատմության կենտրոնում քննիչ Մոնիկան եւ նախկին սպա Մայիսն են, որոնք փորձում են բացահայտել քաղաքի խոշոր հանցախմբերից մեկի կազմակերպած հանցագործությունը՝ անցնելով իրադարձություններով լի եւ հաճախ ծիծաղաշարժ իրավիճակներով։
«Մենք կարեւորում ենք մեր բաժանորդներին ժամանակակից եւ բարձրորակ բովանդակություն ներկայացնելը եւ շարունակելու ենք ընդլայնել Uplay հարթակի հնարավորությունները։ Ուրախ ենք, որ այս ֆիլմը հասանելի է Uplay-ում եւ մեր բաժանորդները հնարավորություն ունեն վայելելու հետաքրքիր պատմություններ եւ ժամանցի նման փորձառություն ունենալ», - նշել է Ucom-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը։
Ֆիլմի ստեղծագործական կազմում են․ Գլխավոր պրոդյուսեր՝ Ռոբերտ Օղլախչյանը, Գեղարվեստական ղեկավար եւ պրոդյուսեր՝ Սերգեյ Հայրապետյանը, ռեժիսոր՝ Հովհաննես Ղազարյանը, սցենարիստ՝ Նարեկ Ավագյանը։
Ցուցադրությանը ներկա էին հայտնի դերասաններ, մեդիայի ներկայացուցիչներ, բովանդակության ստեղծողներ եւ հյուրեր։ Դիտումից առաջ նրանք հնարավորություն են ունեցել հանդիպել դերասանական կազմի հետ, շփվել ստեղծագործական թիմի հետ եւ դիտել առաջին երկու սերիաները։
Ֆիլմի հաջորդ մասերը հասանելի են Uplay.am հարթակում, որտեղ ներկայացված են նաեւ հեռուստաալիքներ, ֆիլմեր, սերիալներ եւ նախագծեր՝ տարբեր ժանրերի սիրահարների համար։

14:51 | 15.12.25 | News | 10981
The private screening of the new multi-episode film “13 Seconds”, jointly produced by Ucom and Armflix, was held at KinoPark.
The film has been available on the Uplay platform subscribers since November 18.
Blending elements of detective and comedy genres, “13 Seconds” offers viewers a dynamic and engaging storyline. The film consists of 16 episodes and stars popular actors Mkrtich Arzumanyan and Liana Vanoyan in the leading roles.
The story follows investigator Monica and former officer Mayis as they join forces to uncover a crime orchestrated by one of the city’s major criminal groups. Their investigation unfolds through a sequence of action-packed events, often accompanied by humorous and unexpected moments.
“We place great emphasis on delivering modern, high-quality content to our subscribers and will continue to expand the capabilities of the Uplay platform. We are pleased that “13 Seconds” is now available on Uplay, giving our subscribers the opportunity to enjoy compelling stories and fresh entertainment formats,” said Ralph Yirikian, General Director at Ucom.
The creative team behind the film includes Executive Producer Robert Oghlakhchyan, Art Director and Producer Sergey Hayrapetyan, Director Hovhannes Ghazaryan, and Screenwriter Narek Avagyan.
The private screening was attended by well-known actors, media representatives, content creators, and invited guests. Prior to the screening, attendees had the opportunity to meet the cast, interact with the creative team, and watch the first two episodes of the film.
The remaining episodes are available on Uplay.am, which also offers a wide selection of TV channels, films, series, and original projects for audiences with diverse interests.